Subota, 18 Svibanj 2024 21:50
Ad Top Header

TREĆA POBJEDA U NIZU ZA RUKOMETAŠICE

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Naše rukometašice nastavljaju s odličnim igrama došavši do treće pobjede u nizu za potvrdu 6.mjesta i priključku samom vrhu tablice najvišeg ranga natjecanja 1.HRL.

Vodstvom od prve do zadnje minute naše rukometašice došle su do zaslužene pobjede u Umagu rezultatom 27:24. Umažanke su 6 puta izjednačavale ali niti jednom nisu povele u utakmici za što su danas zaslužne odlična obrana sa M.Budić na golu i efikasan napad. U prvom dijelu naše su sve imale u svojim rukama a za veću prednost ispriječili su se stative i nerealizirani “ziceri". Na kraju ipak odlaze na odmor sa zasluženih dva gola prednosti (14:12). U drugom dijelu domaćin je opasno zaprijetio u 42.minuti kada je posljednji put izjednačio (19:19) ali serijom pogodaka naše rukometašice odvajaju se na dva a kasnije na tri gola razlike. U 58.minuti po prvi puta imaju 4 gola prednosti čime rješavaju utakmicu i na kraju dolaze do nove zaslužene pobjede.

U redovima Dugoselki najefikasnije V.Čamber sa 9 i A.Pavković sa 7 postignutih golova. Golmanica M.Budić još jednom na razini zadatka sa odličnih 16 obrana (2 sa 7m).

Sljedeće vikend slijedi pauza zbog Uskrsa a onda 22/23.04. u Dugo Selo dolazi ekipa Lokomotive iz Zagreba, trenutačno drugoplasirana na tablici.