Kategorija: Nogomet
Objavljeno: 06 Prosinac 2017

POBJEDA ZA NASLOV PRVAKA

Prošlog vikenda utakmicama kadeta i juniora  zvanično je završio jesenski dio sezone za naše mlade nogometaše u ŠN NK Dugo Selo. U zadnjem kolu naši igrači su gostovali u Karlovcu kod vršnjaka NK Ilovac.

Opširnije...

NOGOMETNA BUDUĆNOST KOJA OBEĆAVA

ŠN NK Dugo Selo je jedan od brojnijih sportskih kolektiva u našem gradu. Najmlađa kategorija u ŠN su PRSTIĆI  koji okupljaju dječake i djevojčice 2009,2010,2011i 2012 godišta. Ovi mali ,ali vrijedni nogometaši su u jesenskom dijelu sezone ostvarili zavidne rezultate.

Objavljeno: 26 Studeni 2017

Sava pobjedom zaključila polusezonu

1. ŽNL Istok – 6. Kolo

NK Sava 3:1 NK Turopoljac

ŠRC Sava Sop, Sop Hruščica, subota, 25. studenog, 13:30 sati

Strijelci: 1:0 – Šuk (22), 2:0 – Filipović (59), 3:0 – Šuk (75), 3:1 – Šeštok (80)

Sudac: Kristijan Kršak

Pomoćnici: Mario Stanić i Marko Čužić

Igrač utakmice: Domagoj Šuk

Crveni karton: Dejan Joveš (Sava), Ivo Berković (Turopoljac)

Posljednja dva kola prvog dijela prvenstva udaljila su Savu od čelne pozicije, ali je pobjeda protiv Turopoljca u zaostaloj utakmicu 6. kola, donekle ublažila trenutno stanje.

Objavljeno: 25 Studeni 2017

Treća u nizu: DUGO SELO POBJEDOM ZATVORILO POLUSEZONU

1. HNL Zapad – 17. kolo

NK Dugo Selo 2:1 NK HAŠK

Gradski stadion, Dugo Selo, subota 25. studenog, 13:30

Gledatelja: 100

Strijelci: 0:1 – Blaževski (11), 1:1 – Martinović (67), 2:1 – Martinović (72)

Sudac: Davor Ješić (Sisak)

Pomoćnici: Tomislav Valešić i Matija Kukurić

Igrač utakmice: Vlatko Martinović

Crveni karton: Vlatko Martinović

Mlaka igra u prvom dijelu rezultirala je tek jednim pogotkom. Blaževski bježi po desnoj strani i zabija uz pomoć propusta domaće obrane i vratara. Do kraja prvog dijela HAŠK je ispucao svoje prilike, ali više nije uspio zatresti Jesenovićevu mrežu. U nastavku Dugo Selo preuzima inicijativu nad potpuno inferiornim gostima. Plavi su prema vratima HAŠK-a uputili čak 5 udarca, dok su gosti ostali bez prilika. Agresivnost se isplatila u 67. minuti. Batarilo-Čerdić ubacuje s lijeve na suprotnu vratnicu, a Martinović nakon nekoliko propuštenih prilika, glavom poravnava rezultat. Strijelac izjednačujućeg pogotka trese mrežu po drugi puta u posljednjoj trećini utakmice na asistenciju Jelića. U završnici heroj Plavih dobiva drugi žuti karton zbog nesmotrenog starta, no postignuti pogotci bili su dovoljni za treću pobjedu u nizu na zatvaranju polusezone.

NK Dugo Selo: Jesenović, Magdić (od 57. Jelić), Peretin, Filipović, Grgić, Bubnjić, Batarilo-Čerdić (od 92. Skorin), Benković, Bešlić (od 31. Lee), Martinović, Mamuza

Trener: Milivoj Bračun

NK Zagreb: Lončarić, Barišić, Mlakić, Blaževski, Ivezić, Miloš, Zelenika, Brlečić, Krajačić, Šugić, Mraković

Kupinec, nedjelja 12. studenog, 14:00

Strijelci: 1:0 – Všetečka (17), 1:1 – Rašić (49), 2:1 Všetečka (51), 2:2 Stanić (60), 2:3 – Kriste (75), 3:3 – Všetečka (88)

Suci: Ivan Blažević, Tin Debogović, Mario Lešković

Igrač utakmice: Krunoslav Všetečka