NK Dugo Selo: UVJERLJIVA I EFIKASNA IGRA DUGOSELSKIH NOGOMETAŠA U KURILOVCU

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

U 3.kolu III HNL zapad nogometaši NK Dugo Selo su u Kurilovcu protiv NK Kurilovec slavili pobjedu od 4:1. Nakon odličnog prošlotjednog izdanja i pobjede na domaćem terenu protiv NK Lučko nogometaši NK Dugo Selo su i u ovom kolu demonstrirali odličan nogomet.

Taktički odlično posloženi dugoselski nogometaši su od prvog sudčevog zvižduka zagospodarili terenom i nametnuli svoj ritam igre i već u 13.minuti došli u vodstvo autogolom Karabatića koji je jedan odličan ubačaj Mikulića skrenuo u vlastitu mrežu. U 37.minuti na 2:0 za NK Dugo Selo povisuje Benković. U nastavku utakmice opet smo gledali odlično izdanje naših igrača, a kao plod takve igre u 61.minuti Benković postiže svoj drugi zgoditak i povećava rezultat na 3:0. Ubrzo nakon toga opet lijepa akcija nogometaša NK Dugo Selo koju Mamić u 67.minuti pretvara u zgoditak i povećanje rezultata na 4:0. Nogometaši NK Kurilovec su u sudačkoj nadoknadi postigli gola za smanjenje rezultata na konačnih 4:1. Odlično izdanje nogometaša NK Dugo Selo na uvijek neugodnom gostovanju u Kurilovcu . Dvije pobjede u nizu protiv vrlo kvalitetnih protivnika su prava pozivnica navijačima za sljedeće kolo i susjedski derbi protiv NK Vrbovec na grdskom stadionu u Dugom Selu u subotu 14.09.2019. s početkom u 16:30 h.