Srijeda, 01 Svibanj 2024 23:49
Ad Top Header

TAEKWONDO KLUB DUGO SELO: ČETIRI MEDALJE S PRVENSTVA HRVATSKE ZA KADETE I KADETKINJE

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Petero natjecatelja je u subotu 16.6.2018. predstavljalo naš klub na Prvenstvu Hrvatske za kadete i kadetkinje u Omišu u pratnji trenera Seunk ki Honga i trenerice Janje Bambić.

U konkurenciji 272 natjecatelja naši sportaši osvojili su jedno srebro i tri bronce. I to Sebastijan Zečević srebro u kategoriji +65kg, a broncu Lea Grubišić u kategorji -55kg, Mateo Matijaš u kategoriji -53kg i Matej Mihalic u kategoriji -37kg. Nažalost Srećko Zdunić je zaustavljen u borbi za medalju.

Ovim sjajnim rezultatima Taekwondo klub Dugo Selo je u konkurenciji 58 klubova zauzeo 19.mjesto.

Kraj prvog dijela sezone završili smo odličnim rezultatima i ovim putem želimo čestitati svim našim natjecateljima i trenerima. Nadamo se da ćemo tako nastaviti i u drugom dijelu sezone u kojem nas očekuju još dva kriterijska turnira, Županijsko prvenstvo i Croatia open.