Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Gradski stadion Sisak, 19. studenog, 13:30 sati

Strijelci: Dugo Selo – Mario Martić (51'), Mato Barišić (73')

Segesta – Vladimir Golić (40'), Tomislav Ivičić (53', 59' 11m)

Gledatelja: 150

Suci: Mario Jelić, Hrvoje Vrbanec, Igor Havranek, Mate Jakelić

Na posljednjem gostovanju prvog dijela sezone – NK Dugo Selo upisalo je poraz protiv Segeste. Domaćini iz Siska slavili su rezultatom 3:2.

Vodstvo Segesti donosi Golić u posljednjim minutama prvog dijela. Nakon jedanaest minuta u nastavku susreta Martić izjednačuje. Remizirani rezultat nije se dugo održao – u 53' Ivičić vraća Siščane u prednost te ubrzo postiže i treći pogodak s bijele točke. Prednost domaćina na 3:2 smanjuje Barišić pogotkom u 73. minuti.

Sudac je tijekom susreta pokazao pet žuta te jedan crveni karton. Kod Dugog Sela požutjeli su strijelac Barišić (57'), Ačkar (64') i Gojević (84'), a kod Segeste sudac je podijelio kartone samo dvojici igrača – prvo Lovriću (45') te dva Gajdeku (72', 93') koji nakon toga dobiva crveni.

Posljednju utakmicu u prvom dijelu sezone NK Dugo Selo igrat će ove subote, kada na Gradski stadion dolazi NK Vinogradar. Susret započinje u 13:30 sati.

NK Dugo Selo: Žugaj, Mamuza (C), Martić, Ivančević (46'), Skorin, Benković, Forgač (60'), Pavlić, Hrgović, Hrle (46'), Barišić

Zamjene: Vidović, Ačkar (46'), Rexhepi, Gojević (60'), Palić (46'), Krešić, Barić

Trener: Igor Kovačević

NK Vrapče: Skender, Horvat, Lovriž, Golić, Alapić (62'), Marović, Šipuš (80'), Ivičić, Dianežević (5'), Filipović, Eberl

Zamjene: Pranjić, Sertić (75'), Jolić (80'), Gajdek (62'), Abazi, Gršić

Trener: Zoran Buinac