U nedjelju, 26. svibnja NK Dugo Selo organizira 5. po redu Memorijalni turnir u nogometu u spomen na njihovog člana stradalog u Domovinskom ratu Sinišu Hodžića.
Turnir se organizira za uzrast Prstića (dječaci rođeni 2010. g. i mlađi) i uzrast Limača (dječaci rođeni 2008. g. i mlađi).
Na turniru sudjeluju sportski prijatelji iz našeg okruženja s kojima međusobno surađujemo na sportskom planu (Rugvica, Sesvetski Kraljevec, Naftaš Ivanić, Brcko, Vrbovec, Križevci). Očekujemo oko 250 mladih igrača koji će demonstrirati svoje umijeće na igralištu te će bez obzira na plasman svi biti pobjednici.
Turnir počinje u 8:00 sati u konkurenciji Prstića, a finale je u 12:30 sati. Limači utakmice po grupama počinju u 13:00 sati, a finale je predviđeno oko 19:00 sati. Turnir će službeno otvoriti gradonačelnik Grada Dugog Sela Nenad Panian.
Za sve posjetitelje na raspolaganju će biti bogata ugostiteljska ponuda, a za djecu će biti pripremljeni dodatni sadržaji kako bi im dan prošao u igri i zabavi.
Pozivaju sve koji vole sport da im se pridruže u nedjelju na sportskom parku u Dugom Selu te daju podršku mladim nogometašima.
5.MEMORIJALNI TURNIR „SINIŠA HODŽIĆ 2019“- PRSTIĆI
26.5.2019. |
PRSTIĆI ( 2010 i mlađi ) |
||
NEDJELJA |
|||
P R S T I Ć I |
|||
|
|||
TEREN 1 |
TEREN 2 |
||
GRUPA“A“ |
GRUPA“B“ |
GRUPA „A“ |
|
8:00-A1-A2 |
8:00-B1-B2 |
1. NK DUGO SELO A |
|
8:30-A3-A4 |
8:30-B3-B4 |
2. NK SES.KRALJEVEC |
|
9:00-A1-A3 |
9:00-B1-B3 |
3. NK RUGVICA |
|
9:30-A2-A4 |
9:30-B2-B4 |
4. NK VRBOVEC |
|
10:00-A1-A4 |
10:00-B1-B4 |
||
10:30-A2-A3 |
10:30-B2-B3 |
GRUPA“B“ |
|
P O L U F I N A L E |
1.NK DUGO SELO B |
||
TEREN 1 |
TEREN 2 |
2. NK NAFTAŠ IVANIĆ |
|
11:10-A1-B2 |
11:10-B1-A2 |
3. NK DUGO SELO C |
|
4. NK RADNIK KRIŽEVCI |
|||
NK DUGO SELO
Sudci: |
|||
UTAKMICA ZA 3.MJESTO |
|||
11:40 |
|||
F I N A L E |
|||
12:15 |
|||
4.mjesto- |
Najbolji strijelac- |
||
3.mjesto- |
Najbolji golman- |
||
2.mjesto |
Najbolji igrač |
||
1.mjesto- |
Nagrade dijeli: |
||
5.MEMORIJALNI TURNIR „SINIŠA HODŽIĆ 2019“- LIMAČI
26.5.2019. |
L I M A Č I ( 2008 i 2009 ) |
||
NEDJELJA |
|||
LIMAČI |
|||
|
|||
TEREN 1 |
TEREN 2 |
||
GRUPA“A“ |
GRUPA“B“ |
GRUPA „A“ |
|
13:00-A1-A2 |
13:00-B1-B2 |
1.DUGO SELO 1 |
|
13:30-A3-A4 |
13:30-B3-B4 |
2. SES.KRALJEVEC 1 |
|
14:00-A1-A5 |
14:00-B1-B5 |
3. VRBOVEC 2 |
|
14:30-A2-A3 |
14:30-B2-B3 |
4.BRCKO |
|
15:00-A5-A4 |
15:00-B5-B4 |
5.RUGVICA |
|
15:30-A3-A1 |
15:30-B3-B1 |
GRUPA“B“ |
|
16:00-A2-A4 |
16:00-B2-B4 |
1.DUGO SELO 2 |
|
16:30-A3-A5 |
16:30-B3-B5 |
2. SES.KRALJEVEC 2 |
|
17:00-A1-A4 |
17:00-B1-B4 |
3.VRBOVEC 1 |
|
17:30-A2-A5 |
17:30-B2-B5 |
4. NAFTAŠ IVANIĆ |
|
5. DUGO SELO 3 |
|||
P O L U F I N A L E |
|||
TEREN 1 |
TEREN 2 |
NK DUGO SELO
Sudci: |
|
18:00-A1-B2 |
18:00-B1-A2 |
||
UTAKMICA ZA 3.MJESTO |
|||
18:40 |
|||
F I N A L E |
|||
19:10 |
|||
4.mjesto- |
Najbolji strijelac- |
||
3.mjesto- |
Najbolji golman- |
||
2.mjesto |
Najbolji igrač |
||
1.mjesto- |
Nagrade dijeli: |
||