ŽRK Dugo Selo '55: Uvjerljiva pobjeda u Rovinju

S gostovanja u Rovinju naše seniorke vraćaju se s uvjerljivom pobjedom rezultatom 41:25 (18:8) nastavivši tako 100-tni učinak od devet pobjeda u nizu. Od početka su naše rukometašice ozbiljno ušle u susret i već u 11. minuti imale prednost od 8 pogodaka razlike, a do kraja poluvremena povećale istu na +10 (8:18). U drugom dijelu nastavljaju u istom ritmu i u 42.minuti semafor pokazuje +17 (12:29), a u 58. minuti najviših +18 (23:41).

Do kraja domaćin postiže dva pogotka za smanjenje rezultata na konačnih 25:41. U našim redovima sve igračice upisale su se u listu strijelaca, najefikasnije među njima bile su V.Čamber s 9 i K.Svetec sa 7 postignutih pogodaka. Sljedeći vikend naše rukometašice čeka zadnja utakmica na domaćem terenu u jesenskom dijelu prvenstva gdje u 10.kolu 2.HRL ugošćuju trećeplasiranu ekipu Samobora.

Utakmica se igra u nedjelju 02.12.2018. u 18:30 sati u Gradskoj sportskoj dvorani Dugo Selo.

ŽRK ROVINJ – ŽRK DUGO SELO '55 , 25:41 (8:18)

Sastav: V.Čamber 9, K.Svetec 7, P.Kantura 6, A.Galić 6, E.Martinović 3, P.Franjić 3, M.Slišković 2, J.Bebek 2, P.Jakešević 2, N.Šekuljica 1, M.Budić, I.Šebalj.

Stručni stožer: N. Plašić (trener), D. Tunjić (sl.predstavnik)