Rezultati natjecanja 21. i 22. travnja

Donosimo rezultate natjecanja održanih 21. i 22. travnja.

 

NK Dugo Selo

1.ML.PIONIRI+PIONIRI: 1.liga NSZŽ 19.kolo subota 21.04.2018. u 10 i 11.30h

                                         NK BISTRA-NK DUGO SELO 1:8 mlađi

                                                                                         0:7 stariji

2.ML.PIONIRI+PIONIRI: 2.liga NSZŽ 19.kolo nedjelja 22.04.2018.u 10 i 11.30h

                                         NK DUGO SELO-NK CROATIA(H) 7:1 mlađi

                                                                                                 5:0 stariji

3.ML.PIONIRI:                 Liga NSVG 13.kolo nedjelja 22.04.2018. u 10h

                                         NK KURILOVEC-NK DUGO SELO 6:0

4.PRSTIĆI+LIMAČI:         1.liga NSZŽ 19.kolo subota 21.04.2018. u 15.30 i 17h

                                         NK DUGO SELO-NK RUGVICA 22:0 prstići

                                                                                              4:0   limači

5.PRSTIĆI:                       2.liga NSVG 11.kolo nedjelja 22.04.2018. u 10h

                                         NK DUGO SELO-NK BUNA 5:6

6.LIMAČI:                         2.liga NSVG 14.kolo nedjelja 22.04.2018. u 14.15h

                                         NK DUGO SELO-NK MRACLIN 12:0

7.PRSTIĆI+LIMAČI:         3.liga NSDS 13.kolo nedjelja u 13 i 14h

                                         NK SLOGA-NK DUGO SELO 4:3 prstići                                                            

                                                                                         1:2 limači

8.KADETI:                         3.HNL 21.kolo nedjelja 22.04.2018.u 14.30h

                                         NK DUGO SELO-NK GORICA 1:0

9.JUNIORI:                       3.HNL 21.kolo nedjelja 22.04.2018.u 16.30h

                                           NK DUGO SELO-NK LEKENIK 10:0

10.SENIORI                       3.HNL zapad 25.kolo subota u 16.30h

                                           NK KRK-NK DUGO SELO 1:1

NK Ostrna

  • Županijska nogometna liga – Istok – 22. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA : NK MLADOST (Brezine)   4:0

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Nedjelja, 22. travnja 2018.g. u 17:00 h

  • liga NSZŽ– kadeti – 19. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA : NK LUKAVEC     3-0   (gost nije pristupio odigravanju utamice)

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Subota, 21. travnja 2018.g. u 17:00 h

  • Liga mladeži NSVG Jug – pioniri – 15. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA : NK TUROPOLJE   12:0

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Subota, 21. travnja 2018.g. u 11:00 h

MRK Dugo Selo

21.04.2018: 24.kolo   2.Hrvatska rukometna liga „sjever“ – SENIORI,

Zagreb: RK ZG Dubrava - MRK Dugo Selo                                   33 - 29

           

           

21.04.2018:11.krug, 1. Hrvatska kadetska rukometna liga – kadeti 2000.godište,

Zagreb: RK Pavleki – MRK Dugo Selo                                           27 – 25

            RK Đakovo – MRK Dugo Selo                                         31 - 27

21/22.04.2018: 24. kolo , 1.Hrvatska rukometna liga „Središte“ – dječaci 2004.godište.

Ivanić:             RK Ivanić - MRK Dugo Selo            : Utakmica je odgođena

21/22.04.2018: 24kolo 1.Hrvatska rukometna liga „Središte“ – dječaci 2006.godište.

Ivanić:             RK Ivanić - MRK Dugo Selo : Utakmica je odgođena                            

22.04.2018:2.kolo doigravanja , 2 .Hrvatska rukometna liga „Središte“ – dječaci 2004.godište.

Pisarovina:      RK Jamnica - MRK Dugo Selo : Utakmica je odgođena             

KK Dugo Selo

  • Kadetska liga Zagrebačke županije 6.kolo
    - Utakmica: KK DUGO SELO : KK PETAR ZRINSKI    43:88
    - Mjesto: Dugo Selo, OŠ J. Zorić
    - Vrijeme: Petak, 20.4.2018. u 19:40 sati
  • Kadetska liga Zagrebačke županije 7.kolo
    - Utakmica: KK SAMOBOR : KK DUGO SELO   - odgođena
    - Mjesto: Samobor, SD Samobor
    - Vrijeme: Nedjelja, 22.4.2018. u 15:20 sati
  • Predkadetska Hrvatska košarkaška liga – Centar – mlađi kadeti- 10.kolo
    - Utakmica: KK DUGO SELO : KK PODSUSED       50:46
    - Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković
    - Vrijeme: Subota, 21.4.2018. u 11:30 sati

ŽRK Dugo Selo ' 55

1.) 1.Hrvatska rukometna liga - 22.kolo
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Datum i vrijeme: 22.04.2018. , 18:45 sati
- Rezultat: ŽRK DUGO SELO '55 - ŽRK Zamet , 30:29 (15:15)

2.) 1.Hrvatska rukometna liga za djevojčice '04 - 11.krug
- Mjesto: Senj (SD Robert Barbić-Beli)
- Datum i vrijeme: 22.04.2018. , 11:00 i 13:00 sati
- Rezultat prve utakmice: ŽRK DUGO SELO '55 - RK Omišalj , 19:11 (12:5)
- Rezultat druge utakmice: ŽRK DUGO SELO '55 - ŽRK Senia , 31:25 (16:11)

Taekwondo klub Dugo Selo

  1. LEKENIK OPEN 2018      

- međunarodno taekwondo natjecanje

KATEGORIJE: limači, mlađi kadeti, kadeti

MJESTO: Osnovna škola „ Mladost“, Zagrebačka 25a, Lekenik                        

VRIJEME: 21.4.2018. Subota od 9.00 do 19.00

Taekwondo klub Dugo Selo nastupio je sa 8 natjecatelja u sportskim borbama i to u kategorijama limača, mlađih kadeta i kadeta.

REZULTATI:

SEBASTIJAN ZEČEVIĆ (kadet +65kg) 1.mjesto

IVAN JAJČAN   (kadet -33kg ) 1.mjesto

DORIJAN DEDIĆ (kadet-49kg) 2.mjesto

MANUELA PRANJIĆ (kadetkinja -36kg) 3.mjesto                  

ANTONIO KOLIĆ ( mlađi kadet -43 kg ) 1.mjesto

DORA BERTEK (mlađa kadetkinja -30kg) 1.mjesto

LANA BATALO (mlađa kadetkinja -33kg) 1. mjesto

IVONA BAĆANI ( mlađa kadetkinja -27kg) 2.mjesto