Rezultati natjecanja sportskih klubova Grada Dugo Selo 16. i 17. 9.2017.

S.T.Š.K. „Dugo Selo“

Šestero Dugoselskih stolnotenisača u reprezentaciji Hrvatske!

            Od 13. do 17. Rujna 2017. godine u Varaždinskoj Areni odigrano je peto izdanje ITTF turnira Croatia Open za juniore i kadete. Varaždin je ove godine ugostio rekordan broj, 265 mladih stolnotenisača i stolnotenisačica iz cijelog svijeta.

            Veliko priznanje za naš klub, šestero naših mladih igrača i igračica pozvano je za ovu akciju u reprezentaciju Hrvatske. Po običaju najbolji plasman ostvario je Luka Martinek u juniorskoj konkurenciji plasmanom među 32. Uz Luku za juniore nastupio je i Mislav Martinek. Juniorke Ana Murat i Ana Trbuščić igrale su u konkurenciji juniorki a Luka Dragun i Luka Zlatkov za kadetsku reprezentaciju.

  stkds poziv u repku

NK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 5. kolo

- Utakmica NK OPATIJA - NK DUGO SELO    3:1

- Mjesto: Opatija

- Vrijeme: Subota, 16. rujna 2017. u 16:30 sati

2.) Treća NL Središte juniori - 3. kolo

- Utakmica NK MLADOST - NK DUGO SELO       - odgođeno

- Mjesto: Petrinja

- Vrijeme: Nedjelja, 17. rujna 2017. u 17:00 sati

3.) Treća NL Središte kadeti - 3. kolo

- Utakmica NK MLADOST - NK DUGO SELO       - odgođeno

- Mjesto: Petrinja

- Vrijeme: Nedjelja, 17. rujna 2017. u 15:00 sati

4.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 5. kolo

- Utakmica NK SAMOBOR - NK DUGO SELO      1:5, 0:2

- Mjesto: Samobor

- Vrijeme: Subota, 16. rujna 2017. u 10:00 i 11:15 sati

5.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ ISTOK - 5. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO II  - NK RUGVICA      4:0, 1:0

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 17. rujna 2017. u 10:00 i 11:30 sati

6.) MLAĐI PIONIRI  3.LIGA NS Velike Gorice - 3. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO III  - NK SAVA         - odgođeno

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 16. rujna 2017. u 9:00 sati

7.) PRSTIĆI I POČETNICI (limaći) 1. Liga NSZŽ –  4. kolo

- Utakmica NK dugo selo  - NK UDARNIK       - odgođeno

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 16. rujna 2017. u 11:00 i 12:15 sati

8.) 3. Liga NS DS – Prstići i limaći – 3. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK sloga

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 17. rujna 2017. u 13:00 i 14:00 sati

9.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Limači - 4. kolo     2:5

- Utakmica NK KLAS - NK DUGO SELO

- Mjesto: Mićevac

- Vrijeme: Nedjelja, 16. rujna 2017.g. u 11:00

 

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori)      -  5. kolo

- Utakmica: NK DONJA ZELINA : NK OSTRNA      0:0

- Mjesto: PAUKOVEC

- Vrijeme: Nedjelja, 17. rujna 2017.g. u 17:00 sati

2.) Liga mladeži Nogometnog saveza Velika Gorica (pioniri) 4. kolo

- Utakmica: NK TUROPOLJAC : NK OSTRNA          0:6

- Mjesto: Turopolje

- Vrijeme: Nedjelja, 17. rujna 2017.g. u 11:00 sati


MRK Dugo Selo

16.09.2017: 1.kolo, 2. Hrvatka rukmetna liga „SJEVER“ – SENIORI

Ivanec:           RK IVANEC – MRK DUGO SELO                                28 – 26   ( 17 – 15 )

                                  

17.09.2017: 1.kolo, 2.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „A“ 2004.god

Podsused:      RK METALAC – MRK DUGO SELO                           34 – 21   ( 13 – 10 )

 

17.09.2017: pretkolo, 1. Hrvatka mlađa kadetska rukometna liga „SREDIŠTE“ – 2002.godište

Dugo Selo:     MRK DUGO SELO – RK SISAK                                    22 – 18   ( 10 – 7 )

 

Atletski klub Martin Dugo Selo

U nedjelju 17.09. AK "Martin Dugo Selo" Nastupio je na X, kolu I. Hrvatske cestovne lige, Varaždinskom polumaratonu.

Startalo se u 10:30 sa Kapucinskog trga gdje je bio i cilj utrke.

Staza kružna ulicama Varaždina.

Rezultati naših trkača-ica:

Žene:

Ivana Malus 2:04:20, Ružica Vidović Kešinović 2:04:22, Valentina Hajdarović 2:14:58, Marina Bionda 2:17:21

Muški: Zvonimir Pigac 1:39:52, Neven Matijaš 1:44:26, Tihomir Anđal 1:48:18.

 

Taekwondo klub Martin Grad

  1. 09. 2017 godine TKD KLUB DUGO SELO iz Dugog Sela organizirao je međunarodno Tkd natjecanje 1. DUGO SELO OPEN 2017 koje se održalo u konkurenciji kick, ml. Kadeti i kadeta.

Na natjecanje se prijavilo 29 klubova - ekipa sa 188 natjecatelja iz BiH i RH.

Taekwondo klub MARTIN GRAD nastupio je sa 6 natjecatelja u borbama i kicku.

Pojedinačno medalje su osvojili:

 

BORBA:                               -           Valentino Plavec                   - 1 mj

-          Matej Blažević                      - 2 mj

-          Sandi Srdović                       - 3 mj

 

KICK:                                   -           Heda Despot                          - 3 mj

-          Ana Kolundžić                     - 3 mj