Rezultati natjecanja sportskih klubova Grada Dugo Selo za vikend 29.30.4. i 1 i 2.5.2017.g.

NK Dugo Selo

3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 24. kolo

- Utakmica NK VRAPČE - NK DUGO SELO                   2:1

- Mjesto: Zagreb

- Vrijeme: Subota, 29. travnja 2017. u 17:00 sati

Druga NL Središte juniori - 26. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK VRAPČE                   3:3

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 30. travnja 2017. u 16:30 sati

Druga NL Središte kadeti - 26. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK VRAPČE                   3:0

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 30. travnja 2017. u 14:30 sati

MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 21. kolo                3:0, 3:0

- Utakmica NK DUGO SELO - NK TOP

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 30. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ- 20. kolo                2:3, 3:0

- Utakmica NK DUGO SELO - NK DINAMO-HIDREL

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 29. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

PRSTIĆI NSZŽ – „A“ – „Liga za prvaka“  - 1. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO – NK SAMOBOR              4:1

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 29. travnja 2017. u 13:00 sati

PRSTIĆI NSZŽ – „A“ – „Liga za prvaka“  - 2. kolo  - odgođeno za  04.05.

- Utakmica NK NAFTAŠ IVANIĆ – NK DUGO SELO

- Mjesto: Ivanić-Grad

- Vrijeme: Ponedjeljak, 01. maj 2017. u 10:00 sati

POČETNICI NSZŽ – „A“ – „Liga za prvaka“  - 1. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO – NK INTER-ZAPREŠIĆ 2:3

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 30. travnja 2017. u 13:00 sati

POČETNICI NSZŽ – „A“ – „Liga za prvaka“  - 2. kolo

- Utakmica NK ZELINA – NK DUGO SELO                   4:1

- Mjesto: Sv. Ivan Zelina

- Vrijeme: Ponedjeljak, 01. maj 2017. u 10:00 sati

Turopoljska liga mladeži – Jug (Prstići i početnici – Dugo Selo II) – 16. kolo

- Utakmica NK BUNA – NK DUGO SELO

- Mjesto: Buna

- Vrijeme: Prstići - Subota, 29. travnja 2017. u 12:30 sati                           2:3

                 Početnici - Nedjelja, 30. travnja 2017. u 13:00 sati                     1:0

Liga prstića i limaća – NS DS – 14. kolo

Prstići

- Utakmica NK DUGO SELO – NK KLOŠTAR               5:0, 6:1

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 29. travnja 2017. u 14:15, 15:30 sati

 

MRK Dugo Selo

30.04.2017: 25.kolo, 1. Hrvatka rukmetna liga „SJEVER“ – SENIORI

Zagreb:  RK MEDVEŠČAK – MRK DUGO SELO                                             43 – 29   ( 22 – 15 )

30.04.2017: 13.krug , 1.Hrvatska mlađa kadetska rukometna liga – ML. KADETI 2002. god

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK DUBRAVA                                              18 – 15  ( 7 – 5  )       

Dugo Selo: RK PPD ZAGREB – MRK DUGO SELO                             17 – 17  ( 8 – 9 )                    

                                  

29.04.2017: 9.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „B“ 2006.god

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK ZG DUBRAVA                           29 – 17   ( 18 – 6 )

 

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori)

- Utakmica: NK OSTRNA – NK MLADOST  11:1

- Mjesto: Velika Ostrna, nogometno igralište

- Vrijeme: Nedjelja, 30.4.2017. u 17:00 sati

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri)

- Utakmica: NK OSTRNA – NK TUROPOLJE  8:0

- Mjesto: Igralište Velika Ostrna

- Vrijeme: Nedjelja, 30.4.2017. u 11:00 sati

 

KK Dugo Selo

1.) III. juniorska liga Centar - 13. kolo

- Utakmica: KK DUGO SELO – KK SESVETE II       34:57

- Mjesto: Dugo Selo, Osnovna škola Ivan Benković

- Vrijeme: Subota, 29. travnja 2017.g. u 12:30 sati

 

ŽRK Dugo Selo '55

1.) 1. Hrvatska rukometna liga - 22.kolo
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Datum i vrijeme: 30.04.2017. , 18:00 sati
- Rezultat: ŽRK DUGO SELO '55 - RK Sesvete , 25:25 (15:16)
- Sastav: M.Slišković 6, L.Marjančić 4, I.Lisjak 3, A.Galić 3, J.Bebek 3, V.Čamber 3, M.Ćorković 1, A.Radovac 1, A.Šebalj 1, I.Kirin, K.Svetec, A.Božić, S.Remenar, I.Rokavec, M.Budić 16 obrana, I.Šebalj.

2.) Međužupanijska rukometna liga '02 - 9.krug
- Mjesto: Ivanić Grad (SD Žeravinec)
- Datum i vrijeme: 29.04.2017. , 11:00 sati
- Rezultat: ŽRK DUGO SELO '55 - RŠK Karlovac , 23:33 (11:17)
- Sastav: P.Jakešević 12, N.Lokmić 5, M.Jagić 3, P.Ivić 2, K.Ikić 1, P.Hršak, L.Jakešević, S.ivić, T.Murat, B.Stojanović, I.Nikolić, V.Papac, L.Ljevar.

 

Kyokushin karate klub Dugo Selo

Kyokushin karate "CUP BLJESAK"

U subotu 29. svibnja 2017. godine održano je memorijalno natjecanje "Bljesak 2017" u organizaciji Kyokushin karate kluba "Moslavina." Natjecatelji iz jedanaest hrvatskih i mađarskih klubova svoje snage su odmjerili u Športskom centru Kutina. Kyokushin karate klub "Dugo Selo" je nastupio sa šesnaest natjecatelja koji su kući ponijeli dvanaest odličja. Brončanom medaljom su se okitili: Franka Varga, Ivan Bokun, Ivan Cvjetičanin, Leona Dokuš, Matej Mavrić i Dominik Cvjetičanin. Srebrnom medaljom su se okitili: Dominik Stepić, Filip Lerotić, Martin Kušter i Paola Budek. Najsjajnijom medaljom su se okitili: Mihael Varga i Sara Radošić. Usprkos velikom trudu i dobroj borbi Ana Duković, Karlo Hrg, Matija Kičuda i Luka Cvjetičanin nisu uspjeli osvojiti medalju.
Klub je zadovoljan ostvarenim rezultatom te se nada još i boljem na nadolazećem natjecanju "Cup Dugo Selo 2017.

 

Atletski klub Martin Dugo Selo

U nedjelju 30. travnja ekipa Atletskog kluba "Martin Dugo Selo" nastupila je na VI. kolu 1. Hrvatske lige u cestovnoj atletici u Dubrovniku.

Startalo se u 09:30 sa Straduna

Na 4. Dubrovačkom polumaratonu 21,1 km dugoselski atletičari postigli su slijedeće rezultate:

Tomislav Poljak 1:39:07

Neven Matijaš 1:47:56

Ljiljana Cuković Kinder 2:21:47

Željka Pleš 2:26:03