Rezultati natjecanja sportskih klubova Grada Dugo Selo za vikend 22.,23. i 25.4.2017.g.

NK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 22. kolo

- Utakmica NK OPATIJA - NK DUGO SELO                  2:3

- Mjesto: Opatija

- Vrijeme: Petak, 14. travnja 2017. u 16:30 sati

2.) 3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 23. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK DUBRAVA-TIM KABEL               1:2

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 22. travnja 2017. u 16:30 sati

3.) Druga NL Središte juniori - 23. kolo

- Utakmica NK VINOGRADAR - NK DUGO SELO                   5:0

- Mjesto: Mladina

- Vrijeme: Petak, 14. travnja 2017. u 16:30 sati

4.) Druga NL Središte juniori - 25. kolo

- Utakmica NK TEKSTILAC-RAVNICE - NK DUGO SELO                            3:1

- Mjesto: Zagreb                                                

- Vrijeme: Nedjelja, 23. travnja 2017. u 16:30 sati

5.) Druga NL Središte juniori - 21. kolo – zaostala utakmica

- Utakmica NK LUČKO - NK DUGO SELO                     5:1

- Mjesto: Lučko

- Vrijeme: Utorak, 25. travnja 2017. u 15:00 sati

6.) Druga NL Središte kadeti - 21. kolo - zaostala utakmica

- Utakmica NK LUČKO - NK DUGO SELO                     1:0

- Mjesto: Lučko

- Vrijeme: Utorak, 25. travnja 2017. u 17:00 sati

7.) Druga NL Središte kadeti - 23. kolo

- Utakmica NK VINOGRADAR - NK DUGO SELO                   2:2

- Mjesto: Mladina

- Vrijeme: Petak, 14. travnja 2017. u 14:30 sati

8.) Druga NL Središte kadeti - 25. kolo

- Utakmica NK TEKSTILAC-RAVNICE - NK DUGO SELO                            4:0

- Mjesto: Zagreb

- Vrijeme: Nedjelja, 23. travnja 2017. u 14:30 sati

9.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 19. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK VATROGASAC  (Z)                       2:1, 2:0

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 15. travnja 2017. u 16:30 i 18:00 sati

10.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 20. kolo

- Utakmica HNK GORICA VM- NK DUGO SELO         0:6, 0:6

- Mjesto: Velika Mlaka

- Vrijeme: Nedjelja, 26. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

11.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ- 18. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK JAMNICA                            5:1, 4:1

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 15. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

12.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ- 19. kolo

- Utakmica NK BESTOVJE - NK DUGO SELO                           0:5, 2:5

- Mjesto: Bestovje

- Vrijeme: Subota, 22. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

13.) PRSTIĆI I POČETNICI NSZŽ – „A“ - 18. kolo

- Utakmica NK NAFTAŠ IVANIĆ – NK DUGO SELO              0:4, 2:3

- Mjesto: Ivanić-Grad

- Vrijeme: Utorak, 18. travnja 2017. u 17:00 i 18:30 sati

14.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 18. kolo – zaostale utakmice

- Utakmica NK JASKA - NK DUGO SELO                                  1:6, 1:4

- Mjesto: Jastrebarsko

- Vrijeme: Subota, 18. travnja 2017. u 16:30 i 18:00 sati

 

15.) Liga prstića i limaća – NS DS – 13. kolo

- Utakmica NK BRCKO – NK DUGO SELO                                2:6, 3:2

- Mjesto: Brckovljani

- Vrijeme: Nedjelja, 23. travnja 2017. u 10:00 i 11:00 sati

 

16.) Turopoljska liga mladeži – Jug (Prstići i početnici – Dugo Selo II) – 15. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO – DINAMO-HIDREL                   4:2, 5:3

- MJesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 23. travnja 2017. u 11:00 i 12:00 sati

  

NK Ostrna

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori)

- Utakmica:  NK RUGVICA - NK OSTRNA          5:1

- Mjesto: Rugvica

- Vrijeme: Subota, 22.4.2017. u 17:00 sati

3.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri)

- Utakmica: NK turopoljac (Kuće) - NK OSTRNA        0:3

- Mjesto: Kuče

- Vrijeme: Četvrtak, 20.4.2017. u 17:00 sati

 

MRK Dugo Selo

22.04.2017: 24.kolo, 1. Hrvatka rukmetna liga „SJEVER“ – SENIORI

Dugo Selo:  MRK DUGO SELO – RK IVANČICA IVANEC                41 – 40   ( 14 – 18 )

23.04.2017: 11.krug , 1.Hrvatska kadetska rukometna liga – KADETI 2000. god

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK ĐAKOVO                                    21 – 26  (13 – 13)      

Dugo Selo:      RK PAVLEKI – MRK DUGO SELO                                21 – 19  ( 13 – 11 )                

23.04.2017: 26.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „A“ 2004.god

Ivanić:             MRK IVANIĆ – MRK DUGO SELO                                34 – 25   ( 18 – 15 )                               

22.03.2017: 9.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „B“ 2006.god

Karlovac:        RŠK KARLOVAC – MRK DUGO SELO                                    24 – 20   ( 10 – 11 )

 

ŽRK Dugo Selo '55

1. Hrvatska rukometna liga - 20.kolo
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Datum i vrijeme: 23.04.2017. , 18:30 sati
- Rezultat: ŽRK DUGO SELO '55 - RK Lokomotiva , 21:30 (11:12)
- Sastav: V.Čamber 4, M.Slišković 3, I.Rokavec 3, I.Lisjak 3, L.Marjančić 3, A.Radovac 2, M.Ćorković 1, M.Budić 1, J.Bebek 1, I.Kirin, A.Šebalj, A.Pavković, A.Galić, A.Božić, S.Remenar, M.Budić 14 obrana, I.Šebalj 2 obrane.

 

KK Dugo Selo

1.) III. juniorska liga Centar - 11. kolo

- Utakmica: KK DUGO SELO - KK VERN II                     39:54

- Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

- Vrijeme: Subota, 22. travnja 2017.g. u 12:30 sati

2.) IV. mlađekadetska liga Centar - 10. kolo

- Utakmica: KK JASKA - KK DUGO SELO                     37:42

- Mjesto: Jastrebarsko, SŠ Jastrebarsko

- Vrijeme: Subota, 22. travnja 2017.g. u 13:15 sati

 

Šahovski klub Dugo Selo

Pojedinačno kadetsko prvenstvo Zagrebačke županije u šahu odigralo se u OŠ "Stjepan Radić" u Božjakovini tijekom subote i nedjelje 22. i 23. travnja 2017. Prvenstvo su otorili predsjednik Šahovskog saveza Zagrebačke županije Željko Kiseljak i predsjednik ŠK Dugo Selo Josip Sesan.
Nastupilo je ukupno 41 natjecatelja koji su igrali u 8 grupa (do 9, 11, 13 i 15 godina). Svoje predstavnike imalo je 6 klubova, ŠK Dugo Selo, ŠK Polet Buševec, ŠK Samobor, ŠK Ban Jelačić Zaprešić, ŠK Zaprešić i ŠK Sveta Nedelja. Najuspješniji po kategorijama su:

U9 - Kos Nikola

U9 kadetkinje - Gorjanc Dora

U11 - Franc Borna

U11 kadetkinje - Trgovac Marta

U13 - Car Filip

U13 kadetkinje - Fauković Mia

U15 - Fauković Matija

U15 kadetkinje - Arlavi Sara

Auto klub Dugo Selo

Dana 23.04.2017. održano je natjecanje autoslaloma „Kup Moslavine 2017“ pod organizacijom SAK Moslavine.

Natjecanje se bodovalo za Centralno Europsku zonu, Prvenstvo Hrvatske i Prvenstvo sjeverne lige.

Nastupilo je sveukupno 64 vozačica i vozača od toga iz Auto kluba Dugo Selo 10 vozačica i vozača:

-          Balić Branko

-          Čižmek Ana

-          Čižmek Hrvoje

-          Jahaj Armend

-          Kuprešak Dijana

-          Martić Sandra

-          Petreković Mario

-          Stern Mirela

-          Škorić Sven

-          Švaljek Mario

Rezultate su ostvarili:

-          Stern Mirela 3. mjesto u Prvenstvu Hrvatske i 2. mjesto u Prvenstvu Sjeverne lige u konkurencija vozačica

-          Martić Sanda 3. mjesto u Prvenstvu Sjeverne lige u konkurenciji vozačica

 

Taekwondo klub Dugo Selo

8. BISTRA OEPN I LAMČ KUP

- međunarodno taekwondo natjecanje

KATEGORIJE: limači, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori ( borbe i forme )

MJESTO: Sportska dvorana „ Sutinska vrela“, Podsusedski trg 14, Podsused , Zagreb

VRIJEME: 22.4. 2017. Subota od 9.00 do 19.00

Taekwondo klub Dugo Selo nastupio je sa 20 natjecatelja u sportskim borbama i to u kategorijama limača, mlađih kadeta, kadeta i juniora.

REZULTATI:

LEA GRUBIŠIĆ ( kadetkinja -51kg) 1.mjesto

KLARA JELOVIĆ (limačica – 33kg ) 1.mjesto

PAULA BREKALO ( juniorka – 63kg ) 2.mjesto

LANA BATALO ( mlađa kadetkinja – 30kg ) 2.mjesto

DORIJAN DEDIĆ ( mlađi kadet +51 kg ) 2.mjesto

IVONA BAČANI ( limačica -23kg ) 2.mjesto

SREĆKO ZDUNIĆ ( kadet -33kg ) 3.mjesto

BRUNO HRNKAŠ ( kadet -37kg ) 3.mjesto

NINA JADANEC ( kadetkinja -41kg ) 3.mjesto

MARIO ILIJA PRKIĆ ( malđi kadet – 43kg ) 3.mjesto

MATIJA BERTEK ( mlađi kadet – 43kg ) 3.mjesto

LEON JOSIPOVIĆ ( mlađi kadet -33kg ) 3.mjesto

IVAN JAJČAN ( mlađi kadet – 33kg ) 3.mjesto

ANA JADANEC ( mlađa kadetkinja -39kg ) 3.mjesto

MIA JELOVIĆ ( mlađa kadetkinja -39kg ) 3.mjesto

MIHAEL KRALJ ( limač -22kg ) 3.mjesto

IVAN JELOVIĆ ( limač -27kg ) 3.mjesto

 

ŠRD Dugo Selo

DRUŠTVENO NATJECANJE 2017. GODINE
9. memorijal Franjo Genzić
22.TRAVNJA 2017. GODINE
PLASMAN IME PREZIME startni
broj
TEŽINA (grama)
KADETI
1 DAVID GRADINŠĆAK 4 1.472
2 MIROSLAV FERENČIĆ 2 93
3 KARLO KRULJAC 1 41
Ukupna težina kadeti 1.606
         
PLASMAN IME PREZIME startni
broj
TEŽINA (grama)
KADETKINJE
1 KARLA VESNA POPOVIĆ 3 1.149
2 TENA KRULJAC 6 0
3 MARTA DERONJA 5 0
Ukupna težina kadetkinje 1.149
 
JUNIORKE
1 VELAGIĆ MIRELA 10 242
Ukupna težina juniorke 242
         
JUNIORI
1 IVAN ČORBA 24 593
2 DAMIR VELAGIĆ 7 258
Ukupna težina juniori 851
 
SENIORKE
1 ANTONIJA VRKLJAN 13 1.116
2 MARIJA BREZOVEC 17 883
3 BLAŽENKA KAJBA 2 105
Ukupna težina seniorke 2.104
         
SENIORI
1 DALIBOR AGBABA 22 2.298
2 TOMISLAV HORVAT 18 883
3 MLADEN FUKS 5 752
4 ŽARKO TADIĆ 3 692
5 MATO TEČIĆ 1 492
6 BLAŽENKO ČORKOVIĆ 15 398
7 MATIJA REBAK 23 341
8 VAHIDIN VELAGIĆ 4 341
9 TOMISLAV VRABEC 8 323
10 TOMISLAV POVRŽENIĆ 21 308
11 FRANJO HABOIĆ 14 273
12 VLASTIMIR STAMENKOVIĆ 9 243
13 ILIJA NINKOVIĆ 20 233
14 IVAN JAPEC 25 173
15 MATIJA TRČAK 6 118
16 TONI FORO 11 85
17 MIROSLAV FERENČIĆ 12 0
18 LJUBO PAVLOVIĆ 16 0
19 ŽELJKO BADŽEK 19 0
20 IVAN KUZMIĆ 26 0
Ukupna težina seniori 7.953
         
Ukupna težina ulovljene ribe ( 32 natjecatelja) 13.905
         
prosjek po natjecatelju 434,53
         
Prvak društva za 2017. godinu senior DALIBOR AGBABA 2.298

 

Atletski klub Martin Dugo Selo

U nedjelju 23.04. seniorska ekipa Atletskog kluba "Martin Dugo Selo" nastupila je na 5. kolu I. Hrvatske lige cestovnog trčanja u Rijeci na 16. Riječkom Homo si teć maratonu.

Nastupalo se u dvije dugoprugaške discipline, maratonu 42,2 km i polumaratonu 21,1¸km

Rezultati naših na maratonu:

Tomislav Poljak 3:42:38

Matej Barilić      3:58:56

Rezultati polumaraton:

Josip Dragun     1:28:46

Neven Matijaš    1:46:16

Željka Pleš         2:11:20

Ivana Malus       2:13:22

Marina Bionda    2:17:36