Rezultati natjecanja sportskih klubova Grada Dugo Selo za vikend 25. i 26.3.2017.g.

NK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 19. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO – NK JADRAN-POREČ     2:1

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 15:30 sati

2.) Druga NL Središte juniori - 20. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO – NK MLADOST-BUZIN     3:1

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 26. ožujka 2017. u 12:00 sati

3.) Druga NL Središte kadeti - 20. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO – NK MLADOST-BUZIN     2:2

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 26. ožujka 2017. u 10:00 sati

4.) MLAĐI PIONIRI 1.LIGA NSZŽ - 16. kolo

- Utakmica NK VINOGRADAR - NK DUGO SELO           1:1

- Mjesto: Jastrebarsko

- Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 13:30 sati

5.) PIONIRI 1.LIGA NSZŽ - 16. kolo

- Utakmica NK VINOGRADAR - NK DUGO SELO           0:2

- Mjesto: Jastrebarsko   

- Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 15:00 sati

6.) MLAĐI PIONIRI 2.LIGA NSZŽ – 15. kolo

- Utakmica NK SLOGA (K) - NK DUGO SELO     5:1

- Mjesto: Križ

- Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 10:00 sati

7.) PIONIRI 2.LIGA NSZŽ – 15. kolo

- Utakmica NK SLOGA (K) - NK DUGO SELO     6:2

- Mjesto: Križ

- Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 11:30 sati

8.) POČETNICI NSZŽ –  „A“ – 15. kolo

- Utakmica NK UDARNIK - NK DUGO SELO                   1:3

- Mjesto: Kurilovec

- Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 14:00 sati

9.) PRSTIĆI NSZŽ –  „A“ – 15. kolo

- Utakmica NK UDARNIK - NK DUGO SELO                   0:9

- Mjesto: Kurilovec

- Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 15:30 sati

10.) POČETNICI Turopoljska liga mladeži – Jug (Dugo Selo II) – 12. kolo

- Utakmica NK UDARNIK - NK DUGO SELO                   5:2

- Mjesto: Kurilovec

- Vrijeme: Nedjelja, 26. ožujka 2017. u 14:00 sati

11.) PRSTIĆI Turopoljska liga mladeži – Jug (Dugo Selo II) – 12. kolo

- Utakmica NK UDARNIK - NK DUGO SELO                   0:6

- Mjesto: Kurilovec

- Vrijeme: Nedjelja, 26. ožujka 2017. u 15:30 sati

 

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori) – 18. kolo

- Utakmica: NK GRANIČAR - NK OSTRNA                            1:4

- Mjesto: Tučenik

- Vrijeme: Nedjelja, 26.3.2017. u 16:00 sati

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 18. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA - NK MEŠTRICA                             5:4

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Subota, 25.3.2017. u 16:00 sati

 

MRK Dugo Selo

25.03.2017: 21.kolo, 1. Hrvatska rukometna liga „SJEVER“ – SENIORI

Kutina: MRK MOSLAVINA – MRK DUGO SELO                        28 – 27   ( 13 – 11 )

26.03.2017: 12.krug , 1.Hrvatska mlađa kadetska liga – MLAĐI KADETI 2002. god

Dubrava: MRK DUGO SELO – RK SLOGA Križ                           29 – 24  ( 19 – 10 )    

Dubrava:RK ZG DUBRAVA   – MRK DUGO SELO                     13 – 23  (   7 – 10 )                

26.03.2017: 23.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „A“ 2004.god

Velika Gorica:MRK DUGO SELO – HRK GORICA                      33 – 17   ( 20 – 4 )

26.03.2017: 7.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „B“ 2006.god

Dugo Selo:MRK DUGO SELO – RK RUGVICA                            11 – 23   ( 7 – 10 )

 

ŽRK Dugo Selo '55

1.) 1. Hrvatska rukometna liga - 17.kolo
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Datum i vrijeme: 26.03.2017. , 18:00 sati
- Rezultat: ŽRK DUGO SELO '55 - RK Trešnjevka , 25:19 (14:11)
- Sastav: V.Čamber 7, J.Bebek 4, L.Marjančić 4, A.Pavković 3, A.Galić 2, I.Lisjak 2, M.Ćorković 1, I.Kirin 1, S.Remenar 1, A.Radovac, A.Šebalj, M.Slišković, A.Božić, I.Rokavec, M.Budić 21 obrana, I.Šebalj.

2.) 3. Hrvatska rukometna liga Središte - 18.kolo
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Datum i vrijeme: 25.03.2017. , 15:30 sati
- Rezultat utakmice: ŽRK DUGO SELO '55 2 – ŽRK Petrinia , 32:27 (19:14)
- Sastav utakmice: A.Šebalj 9, K.Stipić 8, J.Bebek 6, P.Jakešević 3, T.Geri 3, K.Svetec 2, I.Nikolić 1, R.Pavić, B.Stojanović, P.Hršak, I.Šebalj, S.Antunović, A.Strujić, P.Ivić, S.Ivić.

3.) Međužupanijska rukometna liga '04 - 7.krug
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Datum i vrijeme: 26.03.2017. , 10:30 sati i 11:30 sati
- Rezultat prve utakmice: ŽRK DUGO SELO '55 – ŽRK Dubrava , 28:6 (12:3)
- Sastav prve utakmice: L.Golub 8, M.Grgošević 5, K.Vuković 4, N.Josipović 4, M.Brnjaković 4, L.Pavlić 2, G.Vladić 1, E.Novosel, L.Popovski, T.Dramac, L.Zelić, L.Đurđević, H.Miličević.
- Rezultat druge utakmice: ŽRK DUGO SELO '55 - ŽRK Udarnik , 27:11 (14:5)
- Sastav druge utakmice: M.Grgošević 12, M.Brnjaković 8, K.Vuković 3, N.Josipović 2, G.Vladić 1, L.Golub 1, E.Novosel, L.Popovski, T.Dramac, L.Zelić, L.Đurđević, H.Miličević, L.Pavlić.

KK Dugo Selo

1.) B1 liga - centar (seniori) - 17. kolo

- Utakmica: KK DUGO SELO – KK LABRADA             80:79

- Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

- Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017.g. u 18:30 sati

2.) IV. mlađekadetska liga Centar - 7. kolo

- Utakmica: KK SAMOBOR -KK DUGO SELO        76:67

- Mjesto: Samobor

- Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017.g. u 16:20 sati

 

Atletski klub Martin Dugo Selo

U nedjelju, 26. ožujka 2017.g. u Velikoj Gorici održano je II. kolo 1. Hravtske lige u cestovnom trčanju, 25. Turopoljska trk dužine 21,1 km i utrka Juniorskog cestovnog kupa na 5000 m.

Trkači i trkačice AK „Martin Dugo Selo“ osvojili su 3 brončane medalje i to u Juniorskom cestovnom kupu, Dominik Lončarić u kategoriji mlađih juniora i u polumaratonu Ljiljana C. Kinder u kategoriji Ž 50 i Ivana Radošić u kategoriji Ž 55+.

Rezultati 21,1 km dugoselsci:

1:24.56 Josip Dragun

1:36:14 Tomislav Poljak

1:42:34 Neven Matijaš

1:47:09 Matej Barilić

2:06:10 Ljiljana C. Kinder

2:06:11 Krunoslav Bertek

2:11:31 Valentina Hajdarović

2:17:51 Željka Pleš

2:26:16 Martina Bionda

2:26:29 Dijana Peći

2:48:04 Ivana Radošić

Rezultati 5000 m juniori:

0:20:15 Dominik Lončarić

 

Taekwondo klub Dugo Selo

5.ČIGRA OPEN I 8.ČIGRA LIMAČ KUP

- međunarodni turnir humanitarnog karaktera

- turnir s nacionalne rang liste Hrvatskog taekwondo saveza za kadetski uzrast

- natjecanje u borbama, formama i paraformama

KATEGORIJE: limači, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori

MJESTO: Sportska dvorana „ Dom sportova “, dvorana 2, Trg Krešimira Ćosića 11 , Zagreb

VRIJEME: 26.3.2017. nedjelja, od 9.30h

REZULTATI:

MATEJ DRAGUN (mlađi kadet -51kg )  1.mjesto

ANA JADANEC ( mlađa kadetkinja -36kg ) 2.mjesto

LEA GRUBUŠIĆ (kadetkinja -51kg) 3.mjesto

MARIO ILIJA PRKIĆ ( mlađi kadet -43kg ) 3.mjesto

ANTONIO KOLIĆ (mlađi kadet -43kg ) 3.mjesto

MIA JELOVIĆ (mlađa kadetkinja -39kg ) 3.mjesto

KLARA JELOVIĆ ( limačica – 33kg ) 3.mjesto

MIHAEL KRALJ ( limač -22kg ) 3.mjesto

IVAN JELOVIĆ (limač -24kg ) 3.mjesto

IVAN JAJČAN ( mlađi kadet -33kg ) 3.mjesto

Naša kadetkinja Lea Grubišić i kadet Matej Mihalic uvršteni su na nacionalnu rang listu za kadetsku selekciju.

 

Kuglački klub Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska kuglačka liga - Centar (seniori) - 18. kolo
- Utakmica: KK DUGO SELO 1934 - KK VODOVOD      7:1
- Mjesto: Zagreb, Kuglana Radnik
- Vrijeme: Četvrtak, 22. ožujka 2017.g. u 18:00 sati

Ovom utakmicom odigrano je posljednje kolo 3. Hrvatske kuglačke lige Centar, dok su momčad KK Dugo Selo završilo natjecanje na 4. od mogućih 10 mjesta.

 

K O N A Č N I P O R E D A K

          KLUB                              UTA  POB   NER  POR  BOD  POE+    POE ‐     SET +     SET ‐

1. Medvedgrad                18   14      1     3      29     101    43      262,5    169,5

2. Sesvete                        18   12      1     5     25      87      57       223      209

3. Zanatlija                       18   12      0     6     24      87      57      226,5    205,5

4. Dugo Selo 1934           18   11      0     7     22      84      60      232       200

5. Harmica                       18     9      1     8     19      64,5   79,5    208       224

6. Zagrebačka pivovara  18    8       1     9     17     74,5    69,5    216       216

7. Medika                          18    7      1    10     15     61,5   82,5     213       219

8. CroatiaOsiguranje     18     5      1    12     11     59,5   84,5    202,5   229,5

9. Ponikve II                     18    4       2    12    10      56      88       195       237

10. Vodovod                    18    4       0    14     8        45     99       181,5    250,5

 

S.T.Š.K. Dugo Selo

Andrej Papak pobjednik Masters turnir HSTS-a u Puli!

            U Puli u subotu i nedjelju 25. - 26.03.2017. godine odigran je stolnoteniski Masters turnir na kojem je moglo nastupiti samo po šesnaest najboljih iz svake kategorije po masters rang listi HSTS-a. Desetoro naših članova izborilo je nastup na ovom turniru. Troje je izborilo postolje. Andrej Papak pobijedio je u kategoriji Najmlađih kadeta a dvije naše igračice osvojile su 3. mjesto: Ana Murat u kategoriji  Juniorki i Antonela Papak u kategoriji Mlađih kadetkinja.

 

Taekwondo klub Martin Grad

26. 03. 2017 godine TKD KLUB ČIGRA iz Zagreba organizirao je međunarodno Tkd natjecanje ČIGRA OPEN i ČIGRA LIMAČ OPEN 2017 koje se održalo u konkurenciji kick, ml. Kadeti, kadeta I juniora.

Na natjecanje se prijavilo 65 klubova - ekipa sa 722 natjecatelja iz 3 država.

Na ČIGRA OPEN 2017 nastupilo je 427 natjecatelja, a na ČIGRA LIMAČ OPEN 2017 295 natjecatelja. Taekwondo klub MARTIN GRAD nastupio je sa 7 natjecatelja u borbama i kicku.

U pojedinačnim nastupima medalju je osvojio:

BORBE:

- Valentino Plavec                            - 1. MJESTO.

- Matej Blažević                               - 2. MJESTO.

KICK:

- Iva Žugec                                        - 1. MJESTO.

- Laura Poslon                                   - 3. MJESTO.