NK DUBRAVA TIM KABEL POBJEDOM U DUGOM SELU OPRAVDALA ULOGU FAVORITA

U 26. kolu III HNL zapad nogometaši NK Dugo Selo su na domaćem terenu ubilježili poraz u susretu sa NK Dubrava Tim kabel. Gosti su opravdali ulogu favorita i od samog početka susreta su nametnuli svoj ritam igre koji su diktirali gotovo cijeli susret. U periodu do 25 minute gosti dva puta opasno prijete no golman Sušak zaustavlja nijhove pokušaje.

U nastavku prvog dijela bilježimo još dva dobra pokušaja gostiju iz kornera koji odlaze pokraj gola. U 42. minuti prvo ime ovog susreta gostujući igrač Alghoul Muhamed postiže prekrasni zgoditak iz slobodnog udarca sa nekih 25 m i dovodi svoju momčad u vodstvo. U nastavku susreta u 51. minuti naši igrači stvaraju vrlo izglednu priliku kada Peretin izlazi sam pred gostujućeg vratara, no njegov udarac završava visoko preko gola. Gostujuća momčad nakon toga ponovno preuzima konce igre i posjed, te čvrstim blokom u sredini terena ne ostavljaju previše prostora domaćim igračima za ugrozu njihovog gola. U 71. minuti gosti dolaze u vodstvo nakon odličene akcije strijelac je Mudradžije za vodstvo od 2:0.

Isti igrač se u 90. minuti ponovno upisuje u strijelce kada jednu malonogometnu akciju i povratnu loptu sa 10 ak metara posprema u mrežu i postavlja konačnih 3:0. Ovom pobjedom gosti su nastavili seriju od 11 utakmica bez poraza i prema prikazanoj igri trenutno su najkonstantnija momčad lige koja će u nastavku prvenstva loviti ulazak u II HNL. I prije ovog susreta potajno se znalo da su gosti favoriti, te da će biti teško doći do bodova, no nastavak sezone nam donosi još utakmica i prilika za povrat izgubljenih bodova. Naši igrači su trenutno desetoplasirana momčad lige , a u sljedećem kolu gostuju kod NK Trnje u nedjelju 06.05.2018 u 11:00 h gdje se nadamo povoljnom rezultatu.