PORAZ DUGOSELSKIH NOGOMETAŠA U LABINU

U 22 kolu III HNL zapad nogometaši NK Dugo Selo gostovali su u Labinu kod NK Rudara. Iako oslabljeni za igranje kartoniranog Benkovića i ozlijeđenog Mamuze naši igrači dobro otvaraju utakmicu, dobrim blokom u središnjici terena dobro pariraju domaćinima, a kao plod takve igre stvaraju dvije izgledne prilike pred golom domaćina, ali mreže domaćina ostaje netaknuta.

Domaćini iz svoje prve prilike kažnjavaju propuste naših igrača i golom Perkovića iz slobodnog udarca dolaze u vodstvom od 1:0. U drugom poluvremenu domaći igrači preuzimaju konce igre u svoje ruke, drže posjed i zatvaraju prilaze svom golu, a u 67 minuti preko Juričića dolaze u vodstvo od 2:0 koje su sačuvali do kraja susreta. U idućem 23 kolu koje je na rasporedu već u srijedu 18.04.2018 u 16:30 h naši igrači na domaćem terenu dočekuju momčad NK Špansko.