VINOGRADARU PUN PLIJEN

Na otvaranju proljetnog dijela sezone u III HNL zapad u 18 kolu nogometaši NK Dugo Selo su na domaćem terenu ugostili lidera prvenstav NK Vinogradar. Na tribinama gradskog stadiona okupila se lijepa brojka gledatelja koji su vidjeli čvrsti, borbeni, dinamičan nogomet na dobrom terenu s obzirom na vremenske uvjete protelih par tjedana.

Na samom otvaranju utakmice naši igrači u prvih 20 min stvaraju nekoliko izglednih prilika probijanjem po bokovi no nedostajalo je kvalitetne realizacije. Sredinom prvog pluvremena gostujući igrači se bude i iz prvog udarca na gol preko Bagarića dolaze u vodstvo koje uspijevaju zadržati do poluvremena. U nastavku susreta gledamo pokušaje naših igrača za izjednačenjem no u jeku naših napada takvu otvorenu igru gostujući igrači rutinski kažnjavaju odličnom dubinskom loptom Povrženića za Prijića koji matira domaćeg vartara Suška za 2:0. Do kraja susreta iskusni gosti rutinirano kontroliraju igru i pobjedom 2:0 odnose bodove iz Dugog Sela. U 19.kolu naše igrače očekuje gostovanje u Vrbovcu.