Težak posao za Maksimir: DUGO SELO JEDINA MOMČAD BEZ PRIMLJENOG POGOTKA

1. HNL Zapad – 4. kolo

Dugo SeloMaksimir

Gradski stadion, subota 9. rujna, 17:00 sati

Bračunovo Dugo Selo ušlo je odlično u sezonu, upisavši dvije pobjede i jedan remi bez primljenog pogotka.

U prvom kolu remizirali su protiv aktualnog prvaka, zatim  s 2:0, pogotcima ljetnih pojačanja porazili Vrbovec. U posljednjem kolu srušili su u Kurilovcu Udarnik s tri pogotka u 6 minuta, točnije 3. minute razmaka između svakog gola. Cijelu utakmicu na semaforu je stajalo 0:0, odnosno do 86. minute kada Martinović načinje Udarnik, a 3. Minute kasnije mrežu domaćina trese Jelić (89'), a konačnih 3:0 postavlja Baratilo-Čerdrić (92'). Ponovno su se ljetna pojačanja iskazala, zabivši dva zgoditka, što je potvrda dobrog poslovanja kluba tijekom dovođenja novih igrača.

Maksimir ima razloga za brigu

Novi protivnik Dugog Sela, NK Maksimir ima velikih razloga za brigu. Prvi i najveći je pomoćni trener Dugog Sela, Rajko Vidović koji je zasigurno dao puno napomena i savjeta igračima te smislio odličan recept za Maksimir, kojeg je vodio prošle sezone. Uz Vidovićevo odlično poznavanje Maksimira, druga stvar koja goste iz Zagreba treba brinuti je niz Dugog Sela bez primljenog pogotka u tri utakmice. Bagarićeva mreža ostala je čista protiv Vinogradara, Vrbovca i Udarnika, točnije Dugoselci su jedina momčad u 3. HNL Zapad čija je mreža ostala netaknuta.