Petak, 29 Ožujak 2024 05:40
Ad Top Header

ŽRK Dugo Selo '55: Seniorkama sedma pobjeda u nizu

Zvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivnaZvjezdica neaktivna

Nakon što su uvjerljive bile na gostovanju u Karlovcu (41:29), rukometašice ŽRK Dugo Selo '55 u zaostaloj utakmici 18.kola 2.HRL rutinski su pobijedile drugu ekipu Lokomotive rezultatom 40:33 (21:12) i tako došle do svoje sedme pobjede u nizu.

Naše rukometašice od samog su početka ozbiljno ušle u utakmicu i na semaforu je već u 6.minuti pokazivalo 7:2. U nastavku nastavljaju u istom tempu gdje brzim kontra napadima postepeno povećavaju prednost na visokih +11 (20:9). U drugom dijelu usprkos igračkim rotacijama održavaju stečenu prednost i na kraju dolaze do nove pobjede. Najefikasnije u našim redovima bile su A.Galić sa 13 i J.Bebek sa 10 pogodaka dok je značajnu ulogu na golu imao golmanski par Budić-Šebalj.

Naše rukometašice nakon 18 odigranih kola nalaze se na 1.mjestu sa 17 ostvarenih pobjeda, a u sljedećem 19.kolu gostuju kod četveroplasirane ekipe Zaprešića.