PREKINUTA SERIJA POBJEDA NOGOMETAŠA NK DUGO SELO

Nogometaši NK Dugo Selo nisu uspijeli nastaviti seriju pobjeda. U 12 kolu III HNL zapad na domaćem terenu su poraženi od nogometaša NK Zagorec.

Već u 1.minuti utakmice naši nogometaši dolaze u vodstvo 1:0 golom  Žabeca . Iskusna gostujuća momčad iako sa golom manjka čvrstom igrom u središnjici terena ne dozvoljavaju našim igračima da se razmašu, pa do odmora umjesto  atraktivnog  i zanimljivog nogometa gledamo rovovsku bitku u središnjici terena.  Vrijedno spomena je  drugi žuti karton  kojeg  dobiva gostujući nogometaš Kanceljak u 40.minuti susreta. U nastavku se očekivala rutinska pobjeda naših igrača, ali preiskusni gosti koriste sve poklone naših nogometaša. U 49.minuti autogolom Rašića gosti dolaze do poravnanja  rezultata. Naši igrači  jalovim pokušajima pokušavaju doći do vodstva, no bez uspjeha. S druge strane gosti opet koriste poklon, pa iz kaznenog udarc preko Smrekara u 69.minuti dolaze u vodstvo da bi u sudačkoj nadoknadi iz jednog kontranapada  golom  Postonjskog postavili konačni rezultat 3:1 u svoju korist. Ovom pobjedom nogometaši NK Zagorec su  prekinuli seriju od šest pobjeda u nizu naših nogometaša koji i dalje na ljestvici III HNL drže visoko 6. mjesto, a  priliku za iskupljenje imaju u sljedećem kolu na gostovanju u Poreču kod NK Jadran.