Najave sportskih natjecanja 28. i 29. travnja

Vikend bogat sportskim natjecanjima, donosimo raspored.

 

 

NK Dugo Selo

1.Mlađi pioniri+pioniri: 2.liga NSZŽ 20.kolo nedjelja 29.04.2018. u 10 i 11.30h

                                   NK RAKOVEC-NK DUGO SELO

2.Mlađi pioniri:             Liga NSVG 14.kolo četvrtak 26.04.2018. u 19h

                                   NK DUGO SELO-NK ZELINA

3.Prstići+limači:           1.liga NSZŽ 20.kolo utorak 24.04.2018. u 18 i 19 h

                                   HNK VELIKA GORICA-NK DUGO SELO

4.Limači:                     2.liga NSVG 15.kolo subota 28.04.2018. u 9h

                                   NK DUGO SELO-NK KURILOVEC

5.Prstići:                     2.liga NSVG 17.kolo subota 28.04.2018. u 11h

                                   HNK VELIKA GORICA-NK DUGO SELO

6.Prstići+limači:          3.liga NSDS 14.kolo četvrtak 26.04.2018.

                                   NK BRCKO-NK DUGO SELO

7.Kadeti i juniori:         3.HNL 22.kolo nedjelja 29.04.2018. u 10 i 12h

                                     NK ZET-NK DUGO SELO

8.Juniori:                      3.HNL 21.kolo utorak 24.04.2018. u 18h

                                     NK DUGO SELO-NK LEKENIK

9.Seniori:                     3.HNL zapad 26.kolo subota u 16.30h

                                   NK DUGO SELO-NK DUBRAVA TIM KABEL    

NK Ostrna

  • Županijska nogometna liga – Istok – 23. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA : NK NAFTAŠ IVANIĆ

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Nedjelja, 29. travnja 2018.g. u 17:00 h

  • liga NSZŽ– kadeti – 20. kolo

- Utakmica: NK NOVAKI: NK OSTRNA

- Mjesto: Novaki Samoborski

- Vrijeme: Subota, 28. travnja 2018.g. u 13:30 h

  • Liga mladeži NSVG Jug – pioniri – 16. kolo

- Utakmica: NK ZELINA : NK OSTRNA

- Mjesto: Sv. Ivan Zelina

- Vrijeme: Subota, 28. travnja 2018.g. u 9:00 h

MRK Dugo Selo

28.04.2018. (Subota)

25,   kolo, 2. Hrvatska rukometna liga '' Sjever'', SENIORI

Dugo Selo: MRK Dugo Selo – GRK Varaždin 1930 2                   19,00

28.04.2018 (subota)

  1. kolo,1 . Hrvatska rukometna liga, dječaci ''A'' '04, ''Središte''

Dugo Selo: MRK Dugo Selo – RK Rugvica                                    11,20

28.04.2018.( subota)

  1. kolo doigravanja 2. Hrvatska rukometna liga, dječaci ''A'' '04, ''Središte''

Dugo Selo: MRK Dugo Selo – RK Dubrava 2                                12,50

28.04.2018. (Subota)

25.kolo, 1. Hrvatska rukometna liga, dječaci “B“ '06, “Središte“

Dugo Selo: MRK Dugo Selo – RK Rugvica                                    9,50

1.Hrvatska kadetska rukometna liga, kadeti '00:                                        

29.04.2018. (nedjelja)

14.krug 1.Hrvatska mađa kadetska rukometna liga '' Središte'', '02

Sisak:  RK Maksimir Pastela – MRK Dugo Selo                 14,00

            RK Moslavina – MRK Dugo Selo                            15,00

KK Dugo Selo

  • Kadetska liga Zagrebačke županije 8.kolo
    - Utakmica: KK DUGO SELO : KK GORICA
    - Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković
    - Vrijeme: Subota, 28.4.2018. u 11:30 sati
  • Predkadetska Hrvatska košarkaška liga – Centar – mlađi kadeti- 10.kolo
    - Utakmica: KK JASKA: KK DUGO SELO
    - Mjesto: Jastrebarsko
    - Vrijeme: Nedjelja, 29.4.2018. u 13:45 sati

ŽRK Dugo Selo ' 55

28.04.2018. (nedjelja)

1.) 1.Hrvatska rukometna liga - 23.kolo
- Utakmica: ŽRK Zrinski - ŽRK DUGO SELO '55
- Mjesto: Čakovec (SD Graditeljske škole)
- Vrijeme: 16:00 sati

2.) Međužupanijska rukometna liga '06 - 11.krug
- Utakmice: ŽRK DUGO SELO '55 1 - ŽRK Ivanić , ŽRK DUGO SELO '55 2 - ŽRK Trnina , ŽRK DUGO SELO '55 1 - ŽRK Trnina , ŽRK DUGO SELO '55 2 - ŽRK Ivanić
- Mjesto: Ivanić Grad (SD Žeravinec)
- Vrijeme: 12:00 , 13:00 , 14:00 i 15:00 sati

29.04.2018. (nedjelja)

1.) 3.Hrvatska rukometna liga - 25.kolo
- Utakmica: ŽRK DUGO SELO '55 2 - ŽRK Petrinia
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Vrijeme: 15:30 sati

2.) Međužupanijska rukometna liga '02 - 12.krug
- Utakmice: ŽRK DUGO SELO '55 - ŽRK Bistra , ŽRK DUGO SELO '55 - ŽRK Zaprešić
- Mjesto: Ivanić Grad (SD Žeravinec)
- Vrijeme: 10:00 i 12:00 sati

Taekwondo klub Dugo Selo

Memorijalni turnir „Bljeask“

- međunarodno taekwondo natjecanje

KATEGORIJE: limači, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori (sportske borbe )

MJESTO: Sportska dvorana Srednuje škole, Radnička bb, Novska

VRIJEME: 28.4. 2018. Subota od 9.00 do 19.00

6.Orion kup

- prijateljski susret namijenjen sportašima bez iskustva u borbama, malo iskustva ili lošijim rezultatima na dosadašnjim natjecanjima

KATEGORIJE: mlađi kadeti, kadeti, juniori

MJESTO: Sportska dvorana Onovne škole Iver, Sesvetski kraljevec

VRIJEME: 28.4.2018. subota od 10.00 do 15.00h