Natjecanja 21. i 22. travnja

Vikend pred nama donosi nova sportska uzbuđenja. Po nove bodove, na domaćem terenu i u gostima, kreću NK Dugo Selo, NK Ostrna, MRK Dugo Selo, ŽRK Dugo Selo i KK Dugo Selo. Raspored utakmica, koje nam redovno šalje ZŠU, donosimo u nastavku.

 

 

NK Dugo Selo

1.ML.PIONIRI+PIONIRI: 1.liga NSZŽ 19.kolo subota 21.04.2018. u 10 i 11.30h

                                         NK BISTRA-NK DUGO SELO

2.ML.PIONIRI+PIONIRI: 2.liga NSZŽ 19.kolo nedjelja 22.04.2018.u 10 i 11.30h

                                         NK DUGO SELO-NK CROATIA(H)

3.ML.PIONIRI:                 Liga NSVG 13.kolo nedjelja 22.04.2018. u 10h

                                         NK KURILOVEC-NK DUGO SELO

4.PRSTIĆI+LIMAČI:         1.liga NSZŽ 19.kolo subota 21.04.2018. u 15.30 i 17h

                                         NK DUGO SELO-NK RUGVICA

5.PRSTIĆI:                       2.liga NSVG 11.kolo nedjelja 22.04.2018. u 10h

                                         NK DUGO SELO-NK BUNA

6.LIMAČI:                         2.liga NSVG 14.kolo nedjelja 22.04.2018. u 14.15h

                                         NK DUGO SELO-NK MRACLIN

7.PRSTIĆI+LIMAČI:         3.liga NSDS 13.kolo nedjelja u 13 i 14h

                                         NK SLOGA-NK DUGO SELO

8.KADETI:                         3.HNL 21.kolo nedjelja 22.04.2018.u 14.30h

                                         NK DUGO SELO-NK GORICA

9.JUNIORI:                       3.HNL 21.kolo nedjelja 22.04.2018.u 16.30h

                                          NK DUGO SELO-NK LEKENIK

10.SENIORI                       3.HNL zapad 25.kolo subota u 16.30h

                                           NK KRK-NK DUGO SELO

NK Ostrna

  • Županijska nogometna liga – Istok – 22. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA : NK MLADOST (Brezine)

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Nedjelja, 22. travnja 2018.g. u 17:00 h

  • liga NSZŽ– kadeti – 19. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA : NK LUKAVEC

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Subota, 21. travnja 2018.g. u 17:00 h

  • Liga nladeži NSVG Jug – pioniri – 15. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA : NK TUROPOLJE

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Subota, 21. travnja 2018.g. u 11:00 h

MRK Dugo Selo

21.04.2018. (subota)

  1. kolo, 2. Hrvatska rukometna liga '' Sjever'', SENIORI

Zagreb: RK ZG Dubrava – MRK Dugo Selo                       18,00

21.04.2018. (subota)

11.Krug, 1.Hrvatska kadetska rukometna liga, kadeti '00:             

Zagreb: RK Pavleki – MRK Dugo Selo                               10,30

            RK Đakovo – MRK Dugo Selo                              14,15

21.04.2018 (subota)

  1. kolo,1 . Hrvatska rukometna liga, dječaci ''A'' '04, ''Središte''

Ivanić: RK Ivanić – MRK Dugo Selo                                  16,00

22.04.2018.( nedjelja)

  1. kolo doigravanja 2. Hrvatska rukometna liga, dječaci ''A'' '04, ''Središte''

Pisarovina: RK Jamnica - MRK Dugo Selo              18,00

22.04.2018. (nedjelja)

24.kolo, 1. Hrvatska rukometna liga, dječaci “B“ '06, “Središte“

Ivanić: RK Ivanić – MRK Dugo Selo                                 10,30

KK Dugo Selo

  • Kadetska liga Zagrebačke županije 6.kolo
    - Utakmica: KK DUGO SELO : KK PETAR ZRINSKI
    - Mjesto: Dugo Selo, OŠ J. Zorić
    - Vrijeme: Petak, 20.4.2018. u 19:40 sati
  • Kadetska liga Zagrebačke županije 7.kolo
    - Utakmica: KK SAMOBOR : KK DUGO SELO
    - Mjesto: Samobor, SD Samobor
    - Vrijeme: Nedjelja, 22.4.2018. u 15:20 sati
  • Predkadetska Hrvatska košarkaška liga – Centar – mlađi kadeti- 10.kolo
    - Utakmica: KK DUGO SELO : KK PODSUSED
    - Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković
    - Vrijeme: Subota, 21.4.2018. u 11:30 sati

ŽRK Dugo Selo ' 55

22.04.2018. (nedjelja)

1.) 1.Hrvatska rukometna liga - 22.kolo
- Utakmica: ŽRK DUGO SELO '55 - ŽRK Zamet
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Vrijeme: 18:45 sati

2.) 1.Hrvatska rukometna liga za djevojčice '04 - 11.krug
- Utakmice: ŽRK DUGO SELO '55 - ŽRK Omišalj , ŽRK DUGO SELO '55 - ŽRK Senia
- Mjesto: Senj (SD Robert Barbić-Beli)
- Vrijeme: 11:00 i 13:00 sati