Najave sportskih natjecanja 7. i 8. travnja

Pred dugoselskim rukometašima i rukometašicama, košarkašima i nogometašima uzbudljiv je vikend. U gostima i na domaćem terenu borit će se za nove bodove i što bolji plasman. Dođite i podržite ih, raspored utakmica donosimo u nastavku.

 

 

NK Dugo Selo

  1. Subota 07.04 seniori ; III HNL zapad 22.kolo u 12h Gradski stadion Dugo Selo

                       NK Dugo Selo-NK Opatija

  1. Utorak 03.04. kadeti i juniori; III NHL 18.kolo 14 i 16h Gradski stadion Dugo Selo

                       NK Dugo Selo-NK Jarun

  1. Petak 06.04.   kadeti; III HNL u 16.kolo u 16h Gradski stadion Dugo Selo

                       NK Dugo Selo-NK Vrbovec (zaostala utakmica)

 

  1. Nedjelja 08.04. kadeti i juniori; III NHL 19.kolo 14 i 16h – Zagreb, Maksimir

                      NK Maksimir – NK Dugo Selo

 

  1. Srijeda 04.04. pioniri i mlađi pioniri I ;1 liga NSZŽ 14.kolo 17 i 18.15h Gradski stadion D.Selo

                       NK Dugo Selo-NK Jaska (zaostala utakmica)

  1. Subota 07.04. pioniri i mlađi pioniri I ;1 liga NSZŽ 15.kolo 10 i 11.30 h - Vrbovec

                       NK Vrbovec – NK Dugo Selo

  1. Četvrtak 05.04 pioniri i mlađi pioniri II;2 liga NSZŽ 14.kolo u 17 i 18.15h Križ

                       NK Križ-NK Dugo Selo (zaostala utakmica)

  1. Nedjelja 08.04 pioniri i mlađi pioniri II ;2 liga NSZŽ 15.kolo u 10 i 11.30 h Gradski stadion D.Selo

                       NK Dugo Selo – NK Gradići

  1. Petak 06.04 mlađi pioniri III ; liga NSVG 11.kolo u 15:00 Kobilić

                       NK Vatrogasac -NK Dugo Selo

  1. Subota 07.04 Prstići i limači I; 1 liga NSZŽ 15.kolo u 10 i 11.30 h, Obrezina

                       NK Mladost – NK Dugo Selo

  1. Nedjelja, 07.04 Prstići II ; 2 liga NSVG 10 .kolo u 10:00, Gradski stadion Dugo Selo

                       NK Dugo Selo – NK Donja Zelina

  1. Nedjelja, 07.04 Limači II ; 2 liga NSVG 12.kolo u 11:00, Gradski stadion Dugo Selo

                       NK Dugo Selo – NK Klas

  1. Nedjelja, 07.04 Prstići III ; 3 liga NSDS, 11.kolo u 10:00, Brckovljani

                       NK Brcko - NK Dugo Selo

  1. Petak, 06.04 Limači III ; 3 liga NSDS 11 .kolo u 19:00, Bedenica

                       NK Strmec – NK Dugo Selo

NK Ostrna

  • Županijska nogometna liga – Istok – 20. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA : NK DONJA ZELINA

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Nedjelja, 8. travnja 2017.g. u 16:00 h

MRK Dugo Selo

07.04.2018. (Subota)

  1. kolo, 2. Hrvatska rukometna liga '' Sjever'', SENIORI

Petrinja: RK Petrinja - MRK Dugo Selo                              19,30 sati

07.04.2018. (Subota)

22.kolo, 1. Hrvatska rukometna liga, dječaci “B“ '06, “Središte“

Zagreb: RK Maksimir Pastela - MRK Dugo Selo              17,40 sati

KK Dugo Selo

  • Hrvatska košarkaška liga – Centar – seniori - 18.kolo
    - Utakmica: KK DUGO SELO : KK MEDVEŠČAK
    - Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković
    - Vrijeme: Subota, 7.4.2018. u 16:30 sati
  • Kadetska liga Zagrebačke županije 3.kolo
    - Utakmica: KK FORTUNA : KK DUGO SELO
    - Mjesto: Zaprešić. ŠRC Zaprešić
    - Vrijeme: Subota, 24.3.2018. u 17:00 sati
  • Predkadetska Hrvatska košarkaška liga – Centar – mlađi kadeti- 8.kolo
    - Utakmica: KK GORICA : KK DUGO SELO
    - Mjesto: Velika Gorica
    - Vrijeme: Subota, 7.4.2018. u 12:15 sati

ŽRK Dugo Selo ' 55

07.04.2018. (subota)

1.) 3.Hrvatska rukometna liga - 22.kolo
- Utakmica: ŽRK Rugvica - ŽRK DUGO SELO '55 2
- Mjesto: Rugvica (ŠSD)
- Vrijeme: 19:00 sati

08.04.2018. (nedjelja)

1.) 1.Hrvatska rukometna liga - 20.kolo
- Utakmica: ŽRK Umag - ŽRK DUGO SELO '55
- Mjesto: Umag (SD Stella Maris)
- Vrijeme: 18:00 sati

2.) Međužupanijska rukometna liga '06 - 10.krug
- Utakmice: ŽRK DUGO SELO '55 2 - ŽRK Gorica , ŽRK DUGO SELO '55 1 - ŽRK Udarnik , ŽRK DUGO SELO '55 2 - ŽRK Udarnik , ŽRK DUGO SELO '55 1 - ŽRK Gorica
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Vrijeme: 09:30 , 10:30 , 11:30 i 12:30 sati