Najave natjecanja sportskih klubova Grada Dugog Sela za 21. i 22. listopada

MRK Dugo Selo

22.10.2017.  03.krug, 1. Hrvatska mlađe kadetske rukometne liga – ml.kadeti 2002.god

Dugo Selo: RK GORICA – MRK DUGO SELO               početak utakmice u 10,00 sati

                   RK BEDEKOVČINA – RK SISAK                početak utakmice u 11,00 sati

                   MRK DUGO SELO – RK BEDEKOVČINA početak utakmice u 12,00 sati

                   RK SISAK – RK GORICA                              početak utakmice u 13,00 sati

21.10.2017: 07.kolo, 2. Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2004.godište.

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK MOSLAVINA 2   početak utakmice u 14,00 sati

21.10.2017:  06.kolo, 2.Hrvatska rukometna liga „sjever“ – seniori.

Trnovec: RK TRNOVEC – MRK DUGO SELO                početak utakmice u 18,00 sati

22.10.2017: 05.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2004.godište.

Dubrava: RK DUBRAVA – MRK DUGO SELO              početak utakmice u 12,45 sati

22.10.2017 : 05.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2006.godište.

Dubrava: RK DUBRAVA – MRK DUGO SELO              početak utakmice u 15,00 sati

KK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska košarkaška liga – Centar – seniori - 2.kolo
- Utakmica: KK DUGO SELO : KK PETRINJA
- Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković
- Vrijeme: Subota, 21.10.2017. u 18:30 sati

2.) Mlađekadetska liga Zagrebačke županije – mlađi kadeti - 2.kolo
- Utakmica: KK DUGO SELO : KK GORICA
- Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković
- Vrijeme: Subota, 21.10.2017. u 16:30 sati

 

ŽRK Dugo Selo '55

1.) 1. Hrvatska rukometna liga - 5.kolo
- Utakmica: ŽRK DUGO SELO '55 - ŽRK Ivanić
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Vrijeme:, Subota, 21. listopada  2017.g. u 18:30 sati

2.) 3.Hrvatska rukometna liga - 5.kolo
- Utakmica: RK Libra Tehničar - ŽRK DUGO SELO '55 2
- Mjesto: Zagreb (SD Peščenica)
- Vrijeme: Subota, 21. listopada  2017.g. u 17:50 sati

3.) Međužupanijska rukometna liga '06 - 1.krug
- Utakmice: ŽRK DUGO SELO '55 1 - ŽRK Sloga, ŽRK DUGO SELO '55 1 - RK Trešnjevka, ŽRK DUGO SELO '55 2 - ŽRK Sloga, ŽRK DUGO SELO '55 2 - RK Trešnjevka
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Vrijeme: Subota, 21. listopada  2017.g. u 09:30 sati, 10:30 sati, 11:30 sati, 12:30 sati

4.) 1.Hrvatska rukometna liga za djevojčice '04 - 2.krug
- Utakmice: ŽRK DUGO SELO '55 - ŽRK Zamet, ŽRK DUGO SELO '55 - RK Liburnija Opatija
- Mjesto: Rijeka (Centar Zamet)
- Vrijeme: Nedjelja, 22. listopada  2017.g. u 11:30 sati , 12:40 sati

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori)      -  10. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA : NK KUPA

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Nedjelja, 22. listopada 2017.g. u 15:30 sati

2.) 2. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (KADETI) – 8. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA  : NK JAMNICA

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017.g. u 16:00 sati

3.) Liga mladeži Nogometnog saveza Velika Gorica (pioniri) 9. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA: NK ZELINA

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017.g. 13:00 sati

 

NK Dugo Selo

1.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 10. kolo

- Utakmica NK ZELINA : NK DUGO SELO

- Mjesto: Zelina  

- Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017. u 10:00 i 11:15 sati

2.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ- 9. kolo

- Utakmica NK LOMNICA : NK DUGO SELO

- Mjesto: Donja Lomnica

- Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017. u 10:00 i 11:15 sati

3.) MLAĐI PIONIRI  3.LIGA NS Velike Gorice – 9. kolo

- Utakmica NK ZELINA : NK DUGO SELO

- Mjesto: Zelina

- Vrijeme: Nedjelja, 22. listopada 2017. u 12:00 sati

4.) 3. Liga NS DS – Prstići – 7. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO : NK NAFTAŠ IVANIĆ

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017. u 10:00 sati

5.) PRSTIĆI I POČETNICI (Limači) 1. Liga NSZŽ –  9. kolo

- Utakmica  NK RUGVICA : NK dugo selo

- Mjesto: Rugvica

- Vrijeme: Nedjelja, 22. listopada 2017. u 10:00 i 11:30 sati

6.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Limači - 8. kolo – zaostala utakmica

- Utakmica NK GORICA :  NK DUGO SELO                       

- Mjesto: Velika Gorica

- Vrijeme: Četvrtak, 19. listopada 2017.g. u 19:00 sati

7.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Limači - 9. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO:  HNK GORICA VM

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 22. listopada 2017.g. u 11:30 sati

8.) 3. Liga NS DS – Limači – 6. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO : NK NAFTAŠ IVANIĆ

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017. u 11:15 sati

9.) Treća NL Središte – KADETI I JUNIORI - 8. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO : NK MAKSIMIR

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 22. listopada 2017. u 14:00 i 16:00 sati

10.) 3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 12. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO : NK PAZINKA

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017. u 15:00 sati

 

S.T.Š.K. „Dugo Selo“

1.) Superliga – seniori - 3. kolo
- Utakmica: STK VODOVOD - S.T.Š.K. DUGO SELO
- Mjesto: Osijek
- Vrijeme: Subota, 21.10.2017. u 17:00 sati

2.) 1. Hrvatska liga Zapad – seniorke - 2. kolo
- Utakmica: S.T.Š.K. DUGO SELO – STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI

                    S.T.Š.K. DUGO SELO – STK SAMOBOR
- Mjesto: Dugo Selo
- Vrijeme: Subota, 21.10.2017. u 11:00 i 17:00 sati

3.) 2. Hrvatska liga zapad – seniori - 2. kolo
- Utakmica: STK ZABOK II - S.T.Š.K. DUGO SELO II
- Mjesto: Zabok
- Vrijeme: Subota, 21.10.2017. u 15:00 sati