Najava natjecanja sportskih klubova Grada Dugo Selo za vikend 8.i 9.4.2017.g.

NK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 21. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK SUPNIK     

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 08. travnja 2017. u 16:30 sati

2.) Druga NL Središte juniori - 22. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK NAFTAŠ-IVANIĆ GRAD    

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 09. travnja 2017. u 16:00 sati

3.) Druga NL Središte kadeti - 22. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK NAFTAŠ-IVANIĆ GRAD    

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 09. travnja 2017. u 14:00 sati

4.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 18. kolo

- Utakmica NK JASKA - NK DUGO SELO    

- Mjesto: Jastrebarsko

- Vrijeme: Subota, 08. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

5.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ- 17. kolo

- Utakmica NK LADUČ - NK DUGO SELO    

- Mjesto: Laduč

- Vrijeme: Subota, 08. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

6.) PRSTIĆI I POČETNICI NSZŽ – „A“ - 17. kolo

- Utakmica  NK DUGO SELO – NK BAN JELAČIĆ

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 08. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

7.) Turopoljska liga mladeži – Jug (Prstići i početnici – Dugo Selo II) – 14. kolo

- Utakmica NK GRADIĆI - NK DUGO SELO    

- MJesto: Gradići

- Vrijeme: Nedjelja, 09. travnja 2017. u 10:00 i 11:00 sati

8.) Liga prstića i limaća – NS DS

- Utakmica NK DUGO SELO – NK Rugvica

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Petak, 07. travnja 2017. u 18:15 i 19:15 sati

 

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori) – 20. kolo

- Utakmica: NK KLOŠTAR  - NK OSTRNA

- Mjesto: Kloštar Ivanić

- Vrijeme: Subota, 8.4.2017. u 16:30 sati

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 20. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA – NK OBOROVO

- Mjesto: Velika Ostrna, nogometno igralište

- Vrijeme: Nedjelja, 9.4.2017. u 16:00 sati

3.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri) – 11. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA – NK SAVA Sop

- Mjesto: Igralište Velika Ostrna

- Vrijeme: Subota, 8.4.2017. u 11:00 sati

 

MRK Dugo Selo

08.04.2017: 09.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „B“ 2006.god.

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK DUBRAVA           početak utakmice u 10,30 sati

08.04.2017: 25.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „A“ 2004.god.

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK ZG DUBRAVA       početak utakmice u 12,00 sati

08.04.2017: 23.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SJEVER“ – Seniori

Dugo Selo: RK MAKSIMIR PASTELA  – MRK DUGO SELO početak utakmice u 17,30 sati

09.04.2017: 13.krug, 1.Hrvatska mlađa kadetska rukometna liga – ml. kadeti 2002.god

Zagreb : RK MOSLAVINA – MRK DUGO SELO              početak utakmice u 15,00 sati

               MRK DUGO SELO – RK MAKS. PASTELA       početak utakmice u 17,00 sati

 

KK Dugo Selo

1.) III. juniorska liga Centar - 10. kolo

- Utakmica: KK MLADOST III - KK DUGO SELO

- Mjesto: Dom košarke Cedevita

- Vrijeme: Subota, 8. travnja 2017.g. u 17:00 sati

2.) IV. mlađekadetska liga Centar -9. kolo

- Utakmica: KK HERMES ANALITICA ZAPAD- KK DUGO SELO

- Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

- Vrijeme: Subota, 8. travnja 2017.g. u 12:30 sati

 

Atletski klub Martin Dugo Selo

Atletski klub "Martin Dugo Selo" nastupit će 09.04. u nedjelju na IV. kolu Hrvatske cestovne lige u gradu Sinju.

20. Sinjski polumaraton 21,1 km startat će u 09:30 sati.

 

Šahovski klub Dugo Selo

IV. A lige Centar za seniore:

Datum: 09.04.2017. (Nedjelja)
Mjesto: Buševec, Velika Gorica

Vrijeme: 10:00 sati

Susret: ŠK Polet II, Buševec - ŠK Dugo Selo

 

ŽRK Dugo Selo '55

1.) 3. Hrvatska rukometna liga Središte - 20.kolo
- Utakmica: ŽRK DUGO SELO '55 2 - ŽRK Gorica
- Mjesto: Dugo Selo (GSD)
- Vrijeme: Subota, 08.04.2017. u 14:45 sati

2.) 1. Hrvatska rukometna liga - 19.kolo
- Utakmica: ŽRK Umag - ŽRK DUGO SELO '55
- Mjesto: Umag (SD Stella Maris)
- Vrijeme: Nedjelja, 09.04.2017. u 17:00 sati