Najava natjecanja sportskih klubova Grada Dugo Selo za vikend 17., 18. i 19..3.2017.g.

NK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 18. kolo

- Utakmica: NK TRNJE – NK DUGO SELO

- Mjesto: Zagreb

- Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 11:00 sati

2) 2. nogometna liga - Središte (juniori) - 19.kolo

- Utakmica: HNŠK MOSLAVINA – NK DUGO SELO

- Mjesto: Kutina

- Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 12:00 sati

3) 2. nogometna liga - Središte (kadeti) - 19.kolo

- Utakmica: HNŠK MOSLAVINA – NK DUGO SELO

- Mjesto: Kutina

- Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

4.) 1. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (mlađi pioniri)- 15. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO – NK SAMOBOR

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

5.) 1. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri)- 15. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO – NK SAMOBOR

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 11:30 sati

6.) 2. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (mlađi pioniri)- 14. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO II – NK Ban Jelačić

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

7.) 2. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri)- 14. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO II – NK Ban Jelačić

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

8.) Nogometni savez Zagrebačke županije A (prstići)- 14. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO II – NK ZDENČINA

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 19. ožujka 2017. u 13:00 sati

7.) Nogometni savez Zagrebačke županije A (početnici)- 14. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO II – NK ZDENČINA

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 19. ožujka 2017. u 14:30 sati

 

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liha – Istok (seniori) – 18. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA – NK LIPOVEC

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Nedjelja, 19.3.2017. u 15:00 sati     

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 16. kolo

- Utakmica: NK LUKAVEC – NK OSTRNA

- Mjesto: Lukavec

- Vrijeme: Nedjelja, 19.3.2017. u 11:00 sati

  

MRK Dugo Selo

1.) 1.Hrvatska rukometne liga „SJEVER“ - seniori - 20. kolo

- Utakmica: MRK DUGO SELO – RK ĐAKOVO

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 18:30 sati

2.) 1.Hrvatska kadetska rukometna liga, dječaci '00

- Utakmice: Akademija BALIĆ&METLIČIĆ - MRK DUGO SELO

                    MRK DUGO SELO – RK ZADAR

- Mjesto: Karlovac

- Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 11:15 i 12:30 sati

3.) 1.HRLD Dječaci "B" '06

- Utakmica: RK RUDE - MRK DUGO SELO 

- Mjesto: Rude

- Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017.g. u 11:00 sati

4.) 1.HRLD Dječaci "A" '04

- Utakmica: RK TRNJE - MRK DUGO SELO  

- Mjesto: Zagreb

- Vrijeme: Petak, 17. ožujka 2017.g. u 19:00 sati

4.) 1.HRLD Dječaci "A" '04 - 22. kolo

- Utakmica: MRK DUGO SELO  - RK POLET

- Mjesto: Dugo Selo, Gradska sportska dvorana

- Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 16:20 sati

 

KK Dugo Selo

1.) B1 liga - centar (seniori) - 16. kolo

- Utakmica: KK OTOČAC - KK DUGO SELO

- Mjesto: Otočac

- Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 16:00 sati

2.) III. juniorska liga Centar - 7. kolo

- Utakmica: KK DUGO SELO – BOSCO II

- Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

- Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017.g. u 14:30 sati

3.) IV. mlađekadetska liga Centar - 6. kolo

- Utakmica: KK DUGO SELO – KK PETAR ZRINSKI

- Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

- Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 14:20 sati

 

Odbojkaški klub Dugo Selo

1.) 3. Odbojkaška liga Centar - 12. kolo - seniorke

- Utakmica: OK DUGO SELO ­  OK SUNJA

- Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

- Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 12:30 sati

 

Taekwondo klub Dugo Selo

11.FENIKS BUDO SPORT KUP

ORGANIZATOR: Taekwondo klub Feniks- Vukomerec

Natjecanje u borbama i formama.

Kategorije: limači, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori

MJESTO: Sportska dvorana „Sutinska vrela“, Podusedski trg 14g, Zagreb

DATUM: 18.3.2017, SUBOTA

VRIJEME: 9.30 – 19h