Kategorija: Najave
Objavljeno: 21 Rujan 2017

Najave natjecanja sportskih klubova Grada Dugo Selo 23. i 24. 9.2017.

NK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska nogometna liga - Zapad (seniori) - 6. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO : NK RUDAR

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 23. rujna 2017. u 16:00 sati

2.) Treća NL Središte juniori - 4. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO : NK CONCORDIA

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 24. rujna 2017. u 17:00 sati

2.) Kup juniori

- Utakmica NK VINOGRADAR : NK DUGO SELO

- Mjesto: Jastrebarsko (vojarna)

- Vrijeme: Četvrtak, 21. rujna 2017. u 17:00 sati

3.) Treća NL Središte kadeti - 4. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO : NK CONCORDIA

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 24. rujna 2017. u 15:00 sati

4.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 6. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO : NK BISTRA

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Nedjelja, 24. rujna 2017. u 10:00 i 11:15 sati

5.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ ISTOK - 6. kolo

- Utakmica NK HRASTJE : NK DUGO SELO II

- Mjesto: Hrastje

- Vrijeme: Subota, 23. rujna 2017. u 10:00 i 11:30 sati

6.) MLAĐI PIONIRI  3.LIGA NS Velike Gorice - 4. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO III  - NK POLET

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 23. rujna 2017. u 10:00 sati

7.) PRSTIĆI I POČETNICI (limaći) 1. Liga NSZŽ –  5. kolo

- Utakmica  NK ZELINA : NK dugo selo 

- Mjesto: Zelina

- Vrijeme: Nedjelja, 24. rujna 2017. u 10:00 i 11:15 sati

8.) 3. Liga NS DS – Prstići – 3. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK KRIŽ

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Četvrtak, 21. rujna 2017. u 19:00 sati

8.) 3. Liga NS DS – Prstići – 4. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK BRCKO

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Petak, 22. rujna 2017. u 18:00 sati

8.) 3. Liga NS DS – Limaći – 4. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO - NK BRCKO

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Petak, 22. rujna 2017. u 19:00 sati

9.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Limači - 4. kolo

- Utakmica NK DUGO SELO : NK LUKAVEC

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 23. rujna 2017.g. u 11:30

9.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Prstići - 3. kolo

- Utakmica NK BUNA : NK DUGO SELO

- Mjesto: Buna

- Vrijeme: Subota, 23. rujna 2017.g. u 12:30

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori)      -  6. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA : NK BAN JELAČIĆ

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Srijeda, 20. rujna 2017.g. u 17:00 sati

2.) 2. Županijska liga – Istok (seniori)      -  7. kolo

- Utakmica: NK MLADOST B. : NK OSTRNA

- Mjesto: Brezine

- Vrijeme: Nedjelja, 24. rujna 2017.g. u 17:00 sati

3.) 2. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (KADETI) – 5. kolo

- Utakmica: NK LUKAVEC : NK OSTRNA

- Mjesto: Lukavec 

- Vrijeme: Nedjelja, 24. rujna 2017.g. u 11:00

4.) Liga mladeži Nogometnog saveza Velika Gorica (pioniri) 5. kolo

- Utakmica: NK OSTRNA : NK ZELINA        

- Mjesto: Velika Ostrna

- Vrijeme: Subota, 23. rujna 2017.g. u 11:00 sati


MRK Dugo Selo

1.) 2.Hrvatska rukometna liga „sjever“ – seniori – 2. kolo

- Utakmica: RK ZAGORICA – MRK DUGO SELO

- Mjesto: Gorica

- Vrijeme: Subota, 23. rujna 2017.g. u 15:30 sati

2.) 1.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2004.godište. – 1. kolo

- Utakmica: RK RUDAR - MRK DUGO SELO

- Mjesto: Rude

- Vrijeme: Subota, 23. rujna 2017.g. u 11:30 sati

3.) 2.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2004.godište – 1. kolo

- Utakmica: MRK DUGO SELO – HRK GORICA

- Mjesto: Dugo Selo

- Vrijeme: Subota, 23. rujna 2017.g. u 17:00 sati

4.) 1.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2006.godište. – 1. kolo

- Utakmica: RK RUDAR - MRK DUGO SELO

- Mjesto: Rude

- Vrijeme: Subota, 23. rujna 2017.g. u 10:30 sati

 

ŽRK Dugo Selo '55

1.) 3. Hrvatska rukometna liga Središte
- Utakmica: ŽRK Trnina - ŽRK DUGO SELO '55 2
- Mjesto: Križ (ŠSD)
- Vrijeme: Subota, 23. rujna 2017.g. u 19:00 sati



2.) 1. Hrvatska rukometna liga - 2.kolo
- Utakmica: RK Petason Vranjic - ŽRK DUGO SELO '55
- Mjesto: Solin (GD Bilankuša)
- Vrijeme: Nedjelja, 24. rujna 2017.g. 19:30 sati