Kategorija: Košarka
Objavljeno: 19 Listopad 2016

KK Dugo Selo odigrao je dvije utakmice

Košarkaški klub odigrao je dvije utakmice i to:

Seniori su odigrali 1. kolo B-1 lige centar, 15.10.2016. u 17:20h  u OŠ.I.Benković protiv momčadi  KK Medveščak te izgubili rezultatom 57:86 U domaćim redovima istakli su se Antonio Grgošević sa 22 poena i Ivan Vranić sa 10 poena.

Opširnije...
Objavljeno: 15 Veljača 2016

Pobjeda dugoselskih košarkaša nad Ivanićem

Košarkaši Dugog Sela upisali drugu domaću pobjedu u nizu te tako zasjeli na 7. mjesto na tablici B-1 lige. Ovoga puta bili su bolji od KK Ivanića sa rezultatom 76:49. Dugoselci su u susret ušli puno odlučnije i agresivnije od gostiju što se pokazalo već na kraju prve četvrtine kada su napravili ogromnu prednost 28:6.

Objavljeno: 08 Veljača 2016

Bitna pobjeda za dugoselske košarkaše: KK Dugo Selo - KK Novska 69:52 (15:10,16:12,23:16,15:14)

Košarkaši Dugog Sela došli su do bitne domaće pobjede te tako zasjeli na 8. mjesto B-1 lige. Domaćini su cijelu utakmicu bila bolja i konkretnija ekipa, Održavali su vodstvo od 10-ak poena razlike do poluvremena, a u trećoj četvrtini otišli na 20 razlike i prelomili utakmicu te je rutinski priveli kraju.

Objavljeno: 15 Prosinac 2015