U Rugvici održano seniorsko prvenstvo Hrvatske u taekwondou: Borci TKD Rugvica osvojili tri medalje

U Rugvici je 24. ožujka održano seniorsko prvenstvo Hrvatske u taekwondou. Nastupilo je 123 natjecatelja iz 43 kluba odnosno - svi najbolji taekwondo borci iz Hrvatske. Borci taekwondo kluba Rugvica osvojili su tri medalje. U kategoriji do 73 kilograma Marija Pavić postala je nova prvakinja Hrvatske, u kategoriji do 53 kilograma Antonija Krajnović osvojila je drugo mjesto i to kao najmlađa u kategoriji, a kod muških Mario Zekić osvojio je treće mjesto.

U ekipnom poretku seniorke taekwondo kluba Rugvica treće su u Hrvatskoj, a sveukupno seniori i seniorke taekwondo klub Rugvica su deveti u državi. Inače u ekipnom poretku kod seniorki prvo mjesto zauzela je Banija Pandas, drugo Osvit, treće kao što je ranije spomenuto Rugvica.