SRBIJA OPEN 2017 G-1

Održan je u BEOGRADU –SRBIJA, 13-16. 10. 2017. godine u organizaciji TAEKWONDO KLUBA GALEB.

Na natjecanje odazvalo se 933 natjecatelja, oko 220 timova iz 44 države.Taekwondo klub Rugvica nastupio je sa 2 natjecatelja u sastavu Taekwondo Savez Zagrebačke Županije, dok je u sastavu HRVATSKE REPREZENTACIJE nastupio senior Ivan Šapina.
Pojedinačno medalje su osvojili:

Taekwondo klub Rugvica - Antonia Krajnović - 2 mj.

Drugog dana nastupili su predstavnici Taekwondo kluba Rugvica. Senior Ivan Šapina, te juniorke Marija Pavić i Antonia Krajnović.Marija Pavić u kategoriji do 68 kg u prvom kolu pobijedila je predstavnicu BiH 17:7, a u borbi za medalju izgubila je Njemačke predstavnice 24:23. Antonia Krajnović da bi osvojila zlatnu medalju morala je pobijediti 5 borbi. Prvo je pobijedila predstavnicu Njemačke 27-1, pa predstavnicu Makedonije 30-6, zatim predstavnicu Grčke 41-31, u polufinalu reprezentativku Hrvatske Petra Miškulin sa 22- 8., nažalost Antonia je radi ozljede morala predati finalnu borbu predstavnici Grčke. Ivan Šapina pobijedio je u prvom kolu predstavnika Turske sa 14:1, a u borbi za brončanu medalju izgubio je od Francuskog predstavnika 11:10.